Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

MenedżerskieMarketing

nowosć

Lider w mediach wg Jarka Kuźniara

Obecność w social media to już nie kaprys, to obowiązek...

15.09.2017
Warszawa, Hotel Hilton****, ul. Grzybowska 63, sala MR1

Korzyści:

Nowoczesny świat, ze swoim niezwykłym tempem, wymaga zupełnie innego sposobu budowania relacji z klientem, partnerem biznesowym, pracownikiem, akcjonariuszem. Lider w dzisiejszych czasach nie może stać w cieniu swojej firmy.  Podążając za trendami Doliny Krzemowej, liczący się menedżer, staje się coachem medialnym, dzieli się swoją wiedzą, inspiruje, informuje otoczenie o tym co dzieję się w firmie. Buduje  więź z klientem, nadając  tym samym firmie i swoim produktom ludzką twarz . Jest to kolejny etap w rozwoju wizerunku medialnego firmy i kontaktu z klientem.

„Przywództwo w dzisiejszych czasach to również  komunikacja. Zawarta w 140 znakach – ikonie Twittera, umiejętność przeprowadzenia spontanicznego  Live na Facebooku, czy tworzeniu eksperckich postów na Linkedin. To także  - paradoksalnie - bardzo emocjonalna, realna a nie wirtualna więź partnerska. W świecie gdzie każdy może być każdym i wszyscy dają wszystko musimy umieć przekonać ludzi do siebie – gestem, słowem, czułością, stanowczością, sympatią, pewnością siebie, cierpliwością, otwartością, dystansem. Indywidualność jest dziś w cenie. Social media to już nie kaprys. To obowiązek. Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie budować swoją zawodową publiczność  na Facebooku, Twitterze czy Linkedin. Poznasz granice i różnice wirtualnych społeczności. Jak przekładać nasze cele na potrzeby naszych odbiorców. Co, komu, jak i kiedy komunikować via SM.  Czy to łatwe? Nie zawsze,  ale podczas szkolenia dowiesz  się jak robić to dobrze!..”

Metody:


Podczas zajęć korzystamy z prywatnych telefonów nagrywając swoje wystąpienia. Otrzymasz aprobatę oraz znajdzies się pod ostrzałem. Tylko w ten sposób poznając wszystkie smaki, przygotujesz się na każdą sytuacje i już nigdy nie będziesz się bał. Staniesz się swobodny i prawdziwy przed obiektywem.

Podczas szkolenia nauczysz się: 

 • „robić” live na Facebooku,
 • tworzyć krótkie i celne przekazy na Twitterze,
 • prowadzić profesjonalny profil w mediach  społecznych dzięki video,
 • co, komu, jak i kiedy komunikować poprzez  social  media video,
 • sztuki wywiadu telewizyjnego, radiowego,   prasowego,
 • wystąpień pod kątem skrótowości  i przebojowości,
 • umiejętność jasnej, swobodnej, konkretnej  komunikacji  z widzem-odbiorcą,
 • wprowadzać element anegdoty jako sposobu  na lepszy odbiór wystąpienia,
 • tempa mediów- powiedzenie wszystkiego  w krótkiej rozmowie, a nie wywiadzie-rzece,
 • dostosowywania do świata mediów, gdzie rządzi 140 znaków.

Eksperci:

Jarosław Kuźniar


  • Jeden z najbardziej utalentowanych dziennikarzy radiowych i telewizyjnych. Jego znak to cięte riposty i bombardowanie kontrowersjami. Swoją markę osobistą buduje od 16 roku życia. Trójka, radio zet, tvn24, TVN, Onet.  Marki mówią same za siebie. Zmieniał je, bo szukał więcej-wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas zatrzymać się i nauczyć go zawodu: Kaczkowski, Niedźwiedzki, Kydryński, Mann, Miszczak. Klienci: HSBC, EY, Havas, McKinsey, Euronet, Orlen, Svarowski, Manager i wiele innych.

 

Cena:

zgłoszenie do 30.08.2017 - 1 670 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 31.08.2017 - 1 870 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

Cena zawiera:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
 • materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiady, poczęstunek podczas przerw
  *cena nie zawiera noclegu, do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone