Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

Menedżerskie

nowosć

Efektywność zespołowa - jak to się robi?

System 4 filarów wg modelu jungowskiego.

10.07.2019
Warszawa, MsMermaid - Conference Center, ul. Wioślarska 8

Korzyści:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na warsztat oparty na systemie osobowości w ujęciu K.G Junga, który operuje pojęciami czterech energii kolorystycznych.

Poprzez otwartą interakcję, głęboką refleksję, analizę i informację zwrotną uczestnicy konfrontują się ze swoimi problemami , usprawniają relacje i komunikację, odkrywają w jaki sposób ich indywidualne i zespołowe preferencje wpływają na dynamikę zespołu i jego działania.

Rezultatem szkolenia jest praktyczny plan działań nastawiony na zwiększenie efektywności pracy zespołu w oparciu o model Efektywności Zespołu: Proces-Koncentrację-Synchronizację- Klimat.

 1. Czy to szkolenie jest dla Twojego zespołu?
 2. Tak, jeśli chcesz podnieść efektywność  zespołu, który boryka się z wewnętrznymi trudnościami jak wypalenie , spadek motywacji , obniżona jakość działania
 3. Tak, jeśli w zespole nastąpiła zmiana lidera lub transformacja
 4. Tak, jeśli zespół stoi przed nowymi wyzwaniami , zadaniami, zmianą listy priorytetów

Co zyskasz dzięki naszemu szkoleniu ?

 1. Proces - zespół z dobrze ustawionymi procesami dysponuje kompletem różnorodnych zdolności, podąża za priorytetami oraz mierzy wyniki indywidualne i zespołowe.
 2. Synchronizacja - zespół zsynchronizowany potrafi prowadzić otwarty dialog, znajduje przestrzeń na nowe pomysły, jest elastyczny i szybko reaguje na zmieniające się okoliczności.
 3. Klimat - zespół z dobrym klimatem zachowuje jedność pod presją, szczerość i nie wyklucza żadnego.
 4. Koncentracja - zespół skoncentrowany ma wspólną wizję, jest odpowiedzialny i skupiony na osiąganiu zamierzonych wyników.


Program:

10.00 ROZPOCZĘCIE SZKOLENIA
Moduł 1.
1. Wspólnie określicie zastaną sytuację zespołu : metaforycznie mówiąc – Jak postrzegam mój zespół?
2. Dowiecie się na czym polega  model 4 energii kolorystycznych i określicie dominującą energię kolorystyczną u każdego członka zespołu.
3. Dokonacie podsumowania roku – przegląd 4 energii kolorystycznych w konkretnych działaniach waszego zespołu.

Moduł 2.

1. Zdefiniujecie dynamikę własnego zespołu na podstawie mapy energii kolorystycznych dominujących w waszym zespole. Określicie mocne strony swojego zespołu i potencjalne słabe strony, w tym trudności relacyjne i komunikacyjne w zespole. Na tym etapie zastanawiacie się co zacząć robić, co przestać robić, co kontynuować.

2. Indywidualnie określisz jakie wartości wnosisz do zespołu, kiedy i w jaki sposób zespół odniósł  korzyści z powodu wartości jakie wnosisz, co więcej mógłbyś wnieść do zespołu? To czas na informację zwrotną od członków zespołu.

Moduł 3.

1. Uczysz się jak adaptować się do innych członków zespołu – czego mogę robić więcej i czego mniej aby zwiększyć efektywność mojego działania w zespole? Wykorzystujesz strategie wpływu i dopasowania się do poszczególnych członków zespołu.

2. Usprawnienie komunikacji w zespole – jak się ze mną komunikować i czego unikać w komunikacji ze mną? Formularz informacji zwrotnej.

Moduł 4.

3. Poznacie model Efektywności waszego zespołu w oparciu o 4 filary kolorystyczne: koncentracja, synchronizacja, klimat i proces i określicie w odniesieniu do niego efektywność swojego zespołu.

4. Stworzenie wspólnego kontraktu określającego – co ty zrobisz dla swojego zespołu a co oni zrobią dla ciebie aby usprawnić efektywność waszego funkcjonowania.

Zakończenie:

1. Na podstawie kwestionariusza określasz kulturę swojego zespołu. 

 • Jak możecie rozpocząć wprowadzanie zmian?
 • Wybieracie jeden wspólny obszar, od którego zaczniecie.
 • Ustalacie konkretne działania, jakie  możecie podjąć aby osiągnąć pożądaną zmianę.

16.00 ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

Eksperci:

Monika Goc

 • Absolwentka polonistyki UJ i Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, Certyfikowany Coach ICC specjalizujący się w coachingu indywidualnym i zespołowym. Trener Biznesu i Trener EDU, Tutor,  Konsultant Edukacji, wieloletni nauczyciel i wychowawca. Akredytowany partner programów i narzędziowni Insights Discovery Polska – modelu prowadzącego do maksymalizacji korzyści wynikających ze współpracy.
 • Tworzy i realizuje projekty rozwojowe dla kadry zarządzającej z obszarów edukacji, biznesu i organizacji pozarządowych. Współpracuje z nauczycielami, rodzicami oraz dziećmi.
 • Prowadzi działania doradczo – konsultacyjne i szkoleniowe z zakresu: przywództwa i liderowania, budowania zespołów, efektywnej komunikacji, pracy z emocjami (RTZ), mediacji NVC, psychologii sprzedaży, doradztwa zawodowego dla dorosłych i młodzieży.
 • Prywatnie: mama, żona, wielbicielka podróży, i teatru, propagatorka sportu i dojrzałej współzależności. Wolontariuszka w organizacjach związanych z rozwojem  dzieci oraz młodzieży.

Dariusz Goc


 • Coach i Trener Biznesu. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Université de Lille oraz studiów Coachów ICF – Coaching Biznesowy. Obok wiedzy nabytej w ramach programów akademickich oraz licznych treningów biznesowych, w pracy z Klientami wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe.
 • W swojej karierze m.in. zarządzał projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej,współpracował z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.
 • Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, w tym wystąpień publicznych, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania,  reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności liderskich.
 • Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo – szkoleniowych z zakresu przywództwa  w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów. Po pracy – mąż, tata, miłośnik sportu i dobrych książek.

Cena:

zgłoszenie do 19.06.2019 - 1 170 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 20.06.2019 - 1 470 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

Cena szkolenia zawiera:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
 • materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiad, poczęstunek podczas przerw
  * cena nie zawiera noclegu, do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

Miejsce szkolenia:

MsMermaid - Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone