Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

MenedżerskieProdukcja/LogistykaSzkolenia w fabrykach

premium

USA INNOVATION & HIGH - TECH TOUR

Podróż do sukcesu

21-28.09.2019
California, Sillicon Valley, USA

Korzyści:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa na wyjątkową wyprawę do przyszłości, do Doliny Krzemowej, gdzie spędzimy kilka futurystycznych dni. W tą podróż zabiorą nas: doradca Fortune 500, dziennikarka, biohaker oraz profesor ekonomii Stanford University.  Zrozumienie sukcesu Doliny Krzemowej wymaga wyszczególnienia czynników, jakie składają się na ten proces, jak również sieci połączeń między nimi.   USA Innovative & High-Tech Tour z Langas Group to wyprawa do Doliny Krzemowej, siedziby najbardziej zaawansowanych technologicznie ?rm i stolicy start-upów, gdzie „American Dream” przestaje być tylko marzeniem, innowacyjność przeplata się z doświadczeniem, a świat realny z wirtualnym. Poznamy od kuchni miejsce, gdzie powstają trendy decydujące o kierunku rozwoju gospodarki globalnej. Jeśli chcesz poczuć, na czym polega ten fenomen, zainspirować się i chłonąć atmosferę najefektywniejszych na świecie spółek, to dołącz do ekskluzywnego grona polskich menadżerów i właścicieli przedsiębiorstw, którzy już we wrześniu będą uczestniczyć w tym niepowtarzalnym doświadczeniu podczas USA Innovative & High-Tech Tour.

Podczas USA Innovative & High-Tech Tour:

 • Odwiedzisz Fabrykę Tesla Motors - pioniera w dziedzinie stosowania nowych technologii w automotive,
 • Poznasz model działania PLUS.AI lub THORDRIVE.AI. — produkujących części i oprogramowanie do samochodów elektrycznych oraz autonomicznych,
 • Zobaczysz, jak produkuje się bioniczne szkielety,
 • Odwiedzisz Firmę NURO, która stworzyła siatkę autonomicznych pojazdów dostarczających produkty zamówione online,
 • Sprawdzisz, jak działa robotaxi startup VOYAGE,
 • Poczujesz klimat innowacji w Campusie Googleplex, Facebook HQ oraz Apple Park Visitor Center,
 • Weźmiesz udział w dyskusjach i wykładach prowadzonych przez amerykańskich ekspertów,
 • Zainspirujesz się kulturą Doliny Krzemowej i zrozumiesz sposób myślenia najtęższych głów biznesu,
 • Odbędziesz wędrówkę śladami Steve’a Jobsa,
 • Weźmiesz udział w spotkaniu biznesowym w inkubatorze przedsiębiorczości Doliny Krzemowej.

To wyprawa dla wszystkich otwartych umysłów, zainteresowanych efektywną, innowacyjną organizacją, podczas której poczujesz prawdziwą istotę sukcesu Doliny Krzemowej, która pozwoli Ci spojrzeć na Twoją organizację świeżym okiem. Zapraszamy do udziału i rezerwacji miejsc.

Konrad Kaczmarczyk
Dyrektor Generalny
k.kaczmarczyk@langas.pl

Program:

Dzień I. Sobota - 21.09.2019
MIĘDZY PRAWDĄ A MITEM. KNOW-HOW DOLINY KRZEMOWEJ

Poranny wylot do USA. Po przylocie do San Francisco uczestnicy zostaną przewiezieni do jednego z hoteli w centrum miasta. Po rozlokowaniu się zostaną zaproszeni do hotelowego lobby na powitalny koktajl, podczas którego tour menedżer przedstawi szczegółowy plan pobytu, a Magda Gacyk, korespondentka polskich mediów i autorka książki "Ścigając Steve'a Jobsa" opowie o początkach technologicznego sukcesu Doliny Krzemowej. Wieczorny czas wolny uczestnicy mogą przeznaczyć m.in. na zwiedzanie miasta z Magdą Gacyk jako przewodnikiem.

Dzień II. Niedziela - 22.09.2019
W LABIRYNCIE NOWYCH TECHNOLOGII. JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ NISZĘ BIZNESOWĄ W DOLINIE KRZEMOWEJ?  

Po śniadaniu zaplanowana jest wizyta w ZBH, polskim rządowym biurze handlowym oraz jednym z najbardziej znanych akceleratorów (np. Galvanize lub Rocket Space etc.). Przewidziane są także 2-godzinne warsztaty z negocjacji międzykulturowych. W przerwie między spotkaniami: lunch w Eatsa, pierwszej całkowicie zautomatyzowanej restauracji na świecie. Po południu uczestnicy zostaną przewiezieni do prywatnej rezydencji z winnicą na wzgórzach Saratogi na kolację networkingową, w której uczestniczyć będą również przedsiębiorcy różnych branż z Doliny Krzemowej.

Dzień III Poniedziałek - 23.09.2019
TESLA FACTORY TOUR- AUTNONOMUS CAR SPOTTING

Po śniadaniu odwiedzimy fabrykę Tesla Motors we Fremont. Towarzyszyć nam będzie dr Mario Herger, autor książki „The last driver holder has already been born”. Po wykładzie “Ostatni posiadacz prawa jazdy już się urodził” odwiedzimy firmy z branży produkującej oprogramowanie i części do samochodów elektrycznych oraz autonomicznych np. Plus.ai, Thordrive.ai. Dzień spędzimy na śledzeniu na żywo autonomicznych pojazdów na ulicach Doliny Krzemowej między innymi Lyft, Byton, Tesla, Google…

Dzień IV. Wtorek - 24.09.2019
SHARING ECONOMY

Ekonomia współdzielenia wskazuje, że nie tylko przestaniemy być kierowcami, ale również przestaniemy być posiadaczami samochodów. Podczas wizyty w Voyage ( robotaxi startup) zaobserwujemy, jak w małych społecznościach mieszkańcy poruszają się autonomicznymi taksówkami https://voyage.auto/about/ Lunch przewidziany jest w kultowej, sieciowej restauracji, serwującej hamburgery ze sztucznego mięsa.
Ponadto odwiedzimy takie firmy jak Uber czy Nuro.ai startup (https://nuro.ai/), którego pojazdy dowożą autonomicznie zamówione online produkty, kwiaty oraz jedzenie z pobliskich restauracji

Dzień V. Środek - 25.09.2019
UCIECZKA Z ALCATRAZ. MIĘDZY TRADYCJĄ A INNOWACJĄ DOLINY KRZEMOWEJ

Dzień rozpocznie się od wycieczki na wyspę Alcatraz. Uczestnikom towarzyszyć będzie Jason Zayner, jeden z cyborgów Doliny Krzemowej (ludzi-maszyn, którzy eksperymentują na sobie, wszczepiając w swój organizm najnowsze technologie). Nasz gość opowie, jak cyborgiczne podejście do nauki zmienia Dolinę Krzemową. Planowana jest też sesja Q&A. Po jej zakończeniu przewidziany jest lunch w autentycznej, meksykańskiej Tropisueño oraz kawa w Cafe X, gdzie aromatyczny napój przygotowywany jest przez robota- baristę. W czasie wolnego popołudnia uczestnicy mogą m.in. wybrać się z Magdą Gacyk jako przewodniczką po najciekawszych zakątkach SanFran lub zostać przewiezieni do jednej z dużych, outletowych galerii handlowych na zakupy. Wieczorem zorganizowany jest imersyjny wieczór w tajnych podziemiach centrum miasta, podczas którego uczestnicy zostaną przeniesieni w czasy Prohibicji dzięki The Speakeasy SF. Będzie można wysłuchać i obejrzeć wodewil, być świadkiem porachunków mafii, wypić drinki modne w latach 20. oraz zagrać w Black Jacka.

Dzień VI. Czwartek - 26.09.2019
„TU I TERAZ” PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W DOLINIE KRZEMOWEJ. CZAS NA BIZNES.

Podczas networkingowego śniadania w konferencyjnej części słynnego HanaHaus w Palo Alto, Arthur Mrozowski, współpracujący z Richardem Bronsonem i innymi techno-wizjonerami zdradzi tajemnice wyszukiwania i inwestowania w obiecujące startupy, dr Arek Bibillo, enzymolog i właściciel firmy sekwencjonującej ludzkie DNA oraz dr Paweł Dominik, biotechnolog i pracownik naukowy Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, opracowujący leki na raka wyjaśnią, dlaczego biotechnologie stały się — obok IT i energii odnawialnych- najważniejsze dla rozwoju Silicon Valley, a dr Marek Tomaszewski, zajmujący się najnowszymi technologiami, związanymi z akumulatorami opowie o trendach w tej branży przemysłu. Pojawią się również inni specjaliści i eksperci z firm i korporacji Doliny Krzemowej.

Dzień VII. Piątek - 27.09.2019
TAJEMNICE KALIFORNIJSKICH WINNIC. JAK — POPRZEZ ORYGINALNE PODEJŚCIE DO BIZNESU — USA POKONAŁO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH PRODUCENTÓW WIN Z EUROPY

Uczestnicy spędzą dzień w Dolinach Napy i Sonomy, zwiedzając najsłynniejsze winnice regionu i rozmawiając z lokalnymi producentami win i enologami. Po lunchu w najstarszej winnicy Kalifornii przewidziany jest godzinny warsztat " Rozwiązywanie problemów metodą Elona Muska i techno wizjonerów".

Dzień VIII. Sobota - 28.09.2019
Czas na zakupy
Wylot do Europy

Metody:

TESLA
https://www.tesla.com/
Przedsiębiorstwo produkujace samochody elektryczne i autonomiczne, które zawdzięcza swój sukces połączeniu innowacyjnej strategii marketingowej, produkcyjnej, sprzedażowej i technolocznej z globalnymi trendami w ochronie środowiska i przemyśle paliwowym.

APPLIED INTUITION
https://www.appliedintuition.com/
Firma tworzy zaawansowane narzędzia dla autonomicznej branży motoryzacyjnej. Celem Applied Intuition Inc. jest umożliwienie ?rmom stosującym technologię AV (zarówno startupom z Doliny Krzemowej, jak i tradycyjnym producentom OEM) przyspieszenia procesu tworzenia oprogramowania przy jednoczesnym zapewnieniu, że ich produkty AV są bezpieczne dla konsumentów. Zespół składa się z senior inżynierów z różnych branż, takich jak Alphabet (Google X i Waymo), Delphi, Tesla, General Motors i Bosch.
 
THORDRIVE.AI
https://www.thordrive.ai/
ThorDrive to ?rma z Doliny Krzemowej, która opracowała pierwszy miejski pojazd autonomiczny w Korei. Tworzy rozwiązania programowe związane z autonomiczną i bezobsługową technologią. ThorDrive to lider transformacji branży automotive z tradycyjnej na autonomiczną. Technologia ta radykalnie zmniejsza liczbę wypadków powodowanych przez pojazdy autonomicznie.
 
PLUS.AI
PlusAI zostało założone w 2016 roku przez Davida Liu i Hao Zhenga. Po trzech latach szybkiego wzrostu, PlusAI jest obecnie wielonarodową ?rmą technologiczną  z centrami badawczo-rozwojowymi  w Dolinie Krzemowej i Chinach. PlusAI specjalizuje się w opracowywaniu technologii dla samochodów autonomicznych, aby umożliwić ?otom logistycznym transport  na dużą skalę bez udziału kierowcy. Codzienne  testy na drogach miejskich i autostradach Kalifornii usprawniają algorytmy z jakich korzystają autonomiczne ciężarówki. Firma ponadto skupia się również na budowaniu silnego partnerstwa strategicznego z dużymi producentami samochodów ciężarowych i dostawcami usług transportowych, ponieważ uważają że partnerstwo to ma kluczowe znaczenie dla pomyślnego wdrożenia technologii autonomicznych pojazdów na dużą skalę. Budowanie autonomicznej ciężarówki, która jest bezpieczniejsza od prowadzonej przez człowieka, wymaga najlepszych umysłów. Dążąc do tego celu,  ?rma stworzyła zespół światowej klasy technologów z czołowych ?rm i uniwersytetów.
 
HANAHAUS
http://www.hanahaus.com/about/
HanaHaus to  miejsce spotkań sturtupowców. Spotkać tu można również największych CEO z Doliny Krzemowej.To przestrzeń robocza społeczności, która łączy w sobie najlepsze aspekty kultury kawiarnianej i co-workingowej, gdzie swoje początki miały najbardziej innowacyjne pomysły i produkty XXI wieku. Koncepcja HanaHaus jest zakorzeniona w ?lozo?i, która zakłada, iż wspaniałe idee pochodzą z miejsca, gdzie utalentowani ludzie z różnych branż mogą się  spotykać we wspólnej przestrzeni. HanaHaus jest dziełem dr Hasso Plattnera, współzałożyciela globalnej ?rmy produkującej oprogramowanie SAP. Celem SAP jest innowacja, promowanie równości, szerzenie szans ponad granicami i kulturami oraz pomaganie organizacjom w jak najlepszym działaniu - dlatego tak ważne są projekty, takie jak HanaHaus, które starają się budować poczucie wspólnoty.
 
VOYAGE
https://voyage.auto/
Misją Voyage jest dostarczenie małym społecznościom samochodów autonomicznych pełniących rolę taksówek. Flota samochodów będzie wykorzystywana do świadczenia codziennych usług jak transport dóbr i ludzi w celu poprawy jakości życia  każdego mieszkańca.
 
NURO.AI
https://nuro.ai/
Należący do SoftBanku fundusz Vision Fund zainwestował 940 mln dolarów w produkujący autonomiczne samochody dostawcze start-up NURO.AI. To kolejna inwestycja japońskiego koncernu w rozwiązania z zakresu autonomicznej jazdy. NURO.AI w 2016 r. założyli byli pracownicy Waymo (dawnego oddziału pojazdów autonomicznych Google’a) - Jiajun Zhu i Dave Ferguson. Firma z Doliny Krzemowej testuje własną technologię jazdy autonomicznej od 2017 roku. Samojezdne pojazdy start-upu dostarczają od grudnia produkty spożywcze dla klientów Fry’s Food Store (marka sieci amerykańskich supermarketów Kroger) w Scottsdale w stanie Arizona. Dostawy  realizuje sześć samochodów.
 
LUCID MOTORS
https://lucidmotors.com/
Startup produkujący luksusowe samochody elektryczne/ autonomiczne, w który fundusz powierniczy z Arabii Saudyjskiej zdecydował się zainwestować 1 miliard dolarów (ok. 3,66 miliarda złotych). Lucid Motors stworzyło luksusowe samochody elektryczne, które jako jedyne sprawiają wrażenie, że mogłyby stanąć do równej walki z samochodami Tesli.

Cena:

zgłoszenie do 31.07.2019 - 24 700 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 01.08.2019 - 28 900 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

Cena zawiera:

 • Zwiedzanie fabryk i firm
 • Warsztaty
 • Opiekę merytoryczną doświadczonych konsultantów  
 • Noclegi w pokoju dwuosobowym
 • Wyżywienie: śniadanie, lunch, obiadokolacja
 • Przejazdy wewnętrzne
 • Ubezpieczenie podróży i bagażu
 • Opiekę tłumacza

*do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT oraz cenę lotu

Dopłata do noclegów ze śniadaniami w hotelu w pokojach

 • 1-osobowym 6700  PLN netto

Dopłata za lot  Warszawa - San Francisco

 • Lot - 4500 pln netto
 • Lot bussines class - 16 800 pln netto
 • Lot first class - 24 700 pln netto
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone