Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

LeadershipSzkolenia w fabrykach

premium

W STRONĘ INNOWACYJNEJ TERAŹNIEJSZOŚCI - TAJNIKI DOLINY KRZEMOWEJ

Zapraszamy na niezwykłą przygodę do krainy, której nie ma na żadnej mapie geograficznej

21-28.09.2019
California, Bay Area, USA

Korzyści:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na niezwykłą przygodę do krainy, której nie ma na żadnej mapie geograficznej. Do Doliny Krzemowej. Spędzimy tam kilka magiczno-futurystycznych dni, zwiedzając przeszłość i zaglądając w przyszłość. Opowiadać i oprowadzać nas będą specjaliści IT i bio-tech, wykładowcy kalifornijskich uczelni, jak również... cyborgi i biohakerzy.

W Dolinie Krzemowej żyje się przyszłością, a nie teraźniejszością.
Wyprzedzające swój czas, innowacyjne podejście widać w każdej branży przemysłu. Jednym z przykładów rewolucyjnego podejścia do rzeczywistości jest branża automotive, skoncentrowana na autonomicznej przyszłości samochodów. Z autami „bez kierowcy” na drogach Silicon Valley eksperymentuje się od lat, a dzięki lobbowaniu techno-wizjonerów branży motoryzacyjnej Kalifornia stała się w 2014 roku pierwszym stanem USA, który zezwolił – w swoim kodeksie drogowym – poruszanie się autonomicznymi samochodami.
Podczas wizyty w fabryce Tesli oraz w siedzibach Lucid Motors, Uber, Thordrive.ai i Plus.ai jeden z Państwa przewodników przekona Państwa do tego, że — jak głosi tytuł jego książki – „Ostatni posiadacz prawa jazdy już się urodził”. Pokaże również, jak branża logistyczna zostanie zautomatyzowana i zoptymalizowana przez autonomiczne, ekologiczne ciężarówki elektryczne (www.plus.ai).

Dotrzemy do środka labiryntu Doliny Krzemowej. Zajrzymy m.in. do jednego z legendarnych inkubatorów, gdzie rodzą się rewolucyjne pomysły. Odwiedzimy firmy i fabryki, gdzie wykuwają się nowe robotyczne i biotechnologiczne koncepcje. Sprawdzimy, jak działają eksperymentalne kolektywy biznesowe, w tym taki, gdzie hoduje się "jedzenie XXI wieku" czyli owady jadalne.
Skosztujemy także klasycznych, krwistych, amerykańskich hamburgerów z... całkowicie sztucznego mięsa czy zrobimy bezgotówkowe zakupy w sklepie bez kasjerów ( Amazon Go). Wraz z jednym z najsłynniejszych cyborgów odwiedzimy startup sekwencjonujący DNA.
Silicon Valley przemierzymy wzdłuż i wszerz, od "statku kosmicznego Doliny Krzemowej" czyli nowo otwartego kompleksu Apple'a, Googleplex, przez prestiżowy Uniwersytet Stanforda i słynne więzienie na wyspie Alcatraz, skąd widać farmy energotwórczych alg.

Podczas wyprawy dowiesz się:

 • Jak wygląda awangarda technologiczna w biznesie i medycynie
 • Jak Elon Musk rozpoczął rewolucję motoryzacyjną, transportową i kosmiczną
 • Jak cyborgi i biohakerzy eksperymentują ze swoim DNA?
 • Jak wykorzystać exoskelton i exosuit nie tylko w fabrykach
 • Jak biotechnologie wspierane przez IT leczą raka
 • Jak smakuje wołowina wyhodowana w laboratorium
 • Jak wprowadzana jest w praktyce medycyna spersonalizowana
 • Jak przejąć panowanie nad własną ewolucją
 • Jak rozwijają się prace nad sztucznymi narządami
 • Jak rozszerzyć pole odczuwania o nowe zmysły
 • Jak nauczyć się produkować własne leki

Ponadto:

 • doświadczysz innowacji jako zdyscyplinowanego, wymiernego i trwałego procesu, który może udoskonalić Twoją firmę
 • poznasz zasady zarządzania, które postawiły koncern Tesla oraz techno-korporacje Doliny Krzemowej w światowej czołówce game changers
 • wzbogacisz swoje biznesowe i naukowe kontakty o znajomości z polskimi i amerykańskimi przedsiębiorcami oraz naukowcami
 • poznasz zasady disruptive innovation i dowiesz się, dlaczego nie warto powielać starego przy użyciu nowych technologii
 • dowiesz się czym jest Foresight Thinking oraz Intrapreneurship
 • doświadczysz zintegrowanego systemu myślenia i działania techno-wizjonerów Doliny Krzemowej, w tym Elona Muska

Program:

Dzień I. Sobota - 21.09.2019
MIĘDZY PRAWDĄ A MITEM. KNOW-HOW DOLINY KRZEMOWEJ

Poranny wylot do USA. Po przylocie do San Francisco uczestnicy zostaną przewiezieni do jednego z hoteli w centrum miasta. Po rozlokowaniu się zostaną zaproszeni do hotelowego lobby na powitalny koktajl, podczas którego tour menedżer przedstawi szczegółowy plan pobytu, a Magda Gacyk, korespondentka polskich mediów i autorka książki "Ścigając Steve'a Jobsa" opowie o początkach technologicznego sukcesu Doliny Krzemowej. Wieczorny czas wolny uczestnicy mogą przeznaczyć m.in. na zwiedzanie miasta z Magdą Gacyk jako przewodnikiem.

Dzień II. Niedziela - 22.09.2019
W LABIRYNCIE NOWYCH TECHNOLOGII. JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ NISZĘ BIZNESOWĄ W DOLINIE KRZEMOWEJ?  

Po śniadaniu zaplanowana jest wizyta w ZBH, polskim rządowym biurze handlowym oraz jednym z najbardziej znanych akceleratorów (np. Galvanize lub Rocket Space etc.). Przewidziane są także 2-godzinne warsztaty z negocjacji międzykulturowych. W przerwie między spotkaniami: lunch w Eatsa, pierwszej całkowicie zautomatyzowanej restauracji na świecie. Po południu uczestnicy zostaną przewiezieni do prywatnej rezydencji z winnicą na wzgórzach Saratogi na kolację networkingową, w której uczestniczyć będą również przedsiębiorcy różnych branż z Doliny Krzemowej.

Dzień III Poniedziałek - 23.09.2019
TESLA FACTORY TOUR- AUTNONOMUS CAR SPOTTING

Po śniadaniu odwiedzimy fabrykę Tesla Motors we Fremont. Towarzyszyć nam będzie dr Mario Herger, autor książki „The last driver holder has already been born”. Po wykładzie “Ostatni posiadacz prawa jazdy już się urodził” odwiedzimy firmy z branży produkującej oprogramowanie i części do samochodów elektrycznych oraz autonomicznych np. Plus.ai, Thordrive.ai. Dzień spędzimy na śledzeniu na żywo autonomicznych pojazdów na ulicach Doliny Krzemowej między innymi Lyft, Byton, Tesla, Google…

Dzień IV. Wtorek - 24.09.2019
SHARING ECONOMY

Ekonomia współdzielenia wskazuje, że nie tylko przestaniemy być kierowcami, ale również przestaniemy być posiadaczami samochodów. Podczas wizyty w Voyage ( robotaxi startup) zaobserwujemy, jak w małych społecznościach mieszkańcy poruszają się autonomicznymi taksówkami https://voyage.auto/about/ Lunch przewidziany jest w kultowej, sieciowej restauracji, serwującej hamburgery ze sztucznego mięsa.
Ponadto odwiedzimy takie firmy jak Uber czy Nuro.ai startup (https://nuro.ai/), którego pojazdy dowożą autonomicznie zamówione online produkty, kwiaty oraz jedzenie z pobliskich restauracji

Dzień V. Środek - 25.09.2019
UCIECZKA Z ALCATRAZ. MIĘDZY TRADYCJĄ A INNOWACJĄ DOLINY KRZEMOWEJ

Dzień rozpocznie się od wycieczki na wyspę Alcatraz. Uczestnikom towarzyszyć będzie Jason Zayner, jeden z cyborgów Doliny Krzemowej (ludzi-maszyn, którzy eksperymentują na sobie, wszczepiając w swój organizm najnowsze technologie). Nasz gość opowie, jak cyborgiczne podejście do nauki zmienia Dolinę Krzemową. Planowana jest też sesja Q&A. Po jej zakończeniu przewidziany jest lunch w autentycznej, meksykańskiej Tropisueño oraz kawa w Cafe X, gdzie aromatyczny napój przygotowywany jest przez robota- baristę. W czasie wolnego popołudnia uczestnicy mogą m.in. wybrać się z Magdą Gacyk jako przewodniczką po najciekawszych zakątkach SanFran lub zostać przewiezieni do jednej z dużych, outletowych galerii handlowych na zakupy. Wieczorem zorganizowany jest imersyjny wieczór w tajnych podziemiach centrum miasta, podczas którego uczestnicy zostaną przeniesieni w czasy Prohibicji dzięki The Speakeasy SF. Będzie można wysłuchać i obejrzeć wodewil, być świadkiem porachunków mafii, wypić drinki modne w latach 20. oraz zagrać w Black Jacka.

Dzień VI. Czwartek - 26.09.2019
„TU I TERAZ” PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W DOLINIE KRZEMOWEJ. CZAS NA BIZNES.

Podczas networkingowego śniadania w konferencyjnej części słynnego HanaHaus w Palo Alto, Arthur Mrozowski, współpracujący z Richardem Bronsonem i innymi techno-wizjonerami zdradzi tajemnice wyszukiwania i inwestowania w obiecujące startupy, dr Arek Bibillo, enzymolog i właściciel firmy sekwencjonującej ludzkie DNA oraz dr Paweł Dominik, biotechnolog i pracownik naukowy Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, opracowujący leki na raka wyjaśnią, dlaczego biotechnologie stały się — obok IT i energii odnawialnych- najważniejsze dla rozwoju Silicon Valley, a dr Marek Tomaszewski, zajmujący się najnowszymi technologiami, związanymi z akumulatorami opowie o trendach w tej branży przemysłu. Pojawią się również inni specjaliści i eksperci z firm i korporacji Doliny Krzemowej.

Dzień VII. Piątek - 27.09.2019
TAJEMNICE KALIFORNIJSKICH WINNIC. JAK — POPRZEZ ORYGINALNE PODEJŚCIE DO BIZNESU — USA POKONAŁO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH PRODUCENTÓW WIN Z EUROPY

Uczestnicy spędzą dzień w Dolinach Napy i Sonomy, zwiedzając najsłynniejsze winnice regionu i rozmawiając z lokalnymi producentami win i enologami. Po lunchu w najstarszej winnicy Kalifornii przewidziany jest godzinny warsztat " Rozwiązywanie problemów metodą Elona Muska i techno wizjonerów".

Dzień VIII. Sobota - 28.09.2019
Czas na zakupy
Wylot do Europy

Cena:

zgłoszenie do 31.07.2019 - 24 700 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 01.08.2019 - 26 900 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

Cena zawiera:

 • Zwiedzanie fabryk i firm
 • Warsztaty
 • Opiekę merytoryczną doświadczonych konsultantów  
 • Noclegi w pokoju dwuosobowym
 • Wyżywienie: śniadanie, lunch, obiadokolacja
 • Przejazdy wewnętrzne
 • Ubezpieczenie podróży i bagażu
 • Opiekę tłumacza

*do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT oraz cenę lotu

Dopłata do noclegów ze śniadaniami w hotelu w pokojach

 • 1-osobowym 6700  PLN netto

Dopłata za lot  Warszawa - San Francisco

 • Lot - 4500 pln netto
 • Lot bussines class - 16 800 pln netto
 • Lot first class - 24 700 pln netto
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone