Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

MenedżerskieLeadership

nowosć

MindSpa - Innowacyjny trening emocji wg prof. Ohme

Wykorzystaj najnowszą wiedzę o mózgu, by zwiększyć swoją wydajność

08-09.10.2018
Warszawa, Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Kościelna 12

Korzyści:

AUTORSKI WARSZTAT PROF. RAFAŁA OHME - ŚWIATOWEGO EKSPERTA NEURONAUKI

 • Wykorzystaj najnowszą wiedzę o mózgu by zwiększyć swoją wydajność
 • Naucz się zarządzać emocjami
 • Zamień styl Hard Power na Smart Power
 • Przeciwdziałaj chorobom cywilizacyjnym i wypaleniu

Przedsiębiorcy od zawsze dbali o rozwój i pielęgnację swojego racjonalnego umysłu, pogłębiania wiedzy i zwiększania kompetencji. Tymczasem rozwój umysłu emocjonalnego, czyli inteligencji emocjonalnej, umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz radzenia sobie ze stresem pozostawała raczej w gestii własnej kreatywności albo czegoś wrodzonego, czego nie da się wytrenować.

Czas to zmienić! MindSpa™ to pierwszy w Polsce, innowacyjny trening emocji, kierowany do kadry menedżerskiej. Bazuje na najnowszych odkryciach neuronauki i nowoczesnej psychologii. Zwiększa samokontrolę, elastyczność i gotowość do zmian oraz daje narzędzia do bardziej skutecznej walki ze stresem.

MindSpa™ to autorski warsztat  zaprojektowany i prowadzony przez światowego eksperta od mózgu i emocji - profesora Rafała Ohme. Został stworzony na  podstawie jego wieloletniej pracy naukowej i biznesowej w Europie, USA i Azji.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc.

Anna Chmielewska
a.chmielewska@langas.pl, 22 696 80 20

Program:

ZARYS ZAGADNIEŃ - DZIEŃ I i II - 8 - 9 października 2018

POZNAJ
Zwiększ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ i lepiej wykorzystuj INTUICJĘ.
W pierwszej części MindSpa™ poznasz kluczowe mechanizmy swojej psychiki. Odkryjesz działanie neuroprocesów, które  stoją u podstaw komunikacji i podejmowania decyzji. Dowiesz się, jak czytać sygnały wysyłane przez innych, które normalnie marginalizujemy lub których nie jesteśmy świadomi.

WZMOCNIJ

Naucz się skutecznie SPALAĆ stres.
W drugiej części MindSpa™ odkryjesz, w jaki sposób redukować fizjologiczne napięcie, jakie generują wyzwania i sytuacje stresowe. Nauczysz się błyskawicznego resetu przed spotkaniem lub podjęciem ważnej decyzji. Będziesz umieć rozpoznać i usuwać „drzazgi” w swoim biurze i mieszkaniu. Dowiesz się, jak się skutecznie rewitalizować w trakcie i po pracy.

ZMIENIAJ
Pokonaj naturalny niepokój wywołany ZMIANĄ.
W trzeciej części MindSpa™ wyjdziesz ze strefy komfortu  wywołanego rutyną i powtarzalnością. Celem neurofitness, czyli gimnastyki  umysłu jest zwiększenie jego elastyczności. Pobudzisz części mózgu, które rzadko używasz. Przestaniesz obawiać się zmian, a dodatkowo nabierzesz zdrowego dystansu do siebie i do innych.

OBUDŹ
Naucz się INSPIROWAĆ i POBUDZAĆ do działania innych.
W czwartej części MindSpa™ otrzymasz przepis jak nowo zdobytą wiedzę przenieść na CODZIENNE życie zawodowe i prywatne. Jak zarazić nią pracowników, rodzinę i bliskich. Jak rewitalizować siebie i dzielić się siłą i energią z innymi.

Metody:

Kto powinien wziąć udział?

- osoby skłonne do ciężkiej pracy kosztem zaniedbywania siebie
- menadżerowie, którzy dążą do samopoznania i samorealizacji
- specjaliści, którzy chcą zachować na zawsze kreatywny umysł i zdolność do inspirowania innych
- wszyscy, którzy chcą otworzyć się na zmiany, jakie niesie cyfrowa transformacja

Eksperci:

Prof. Rafał Ohme

 


   • Ekspert w dziedzinie emocji, infotainer. Światowy pionier w obszarze neuronauki konsumenckiej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.
   • Profesor psychologii UMCS w Lublinie, honorowy profesor na uniwersytetach Stellenbosch  Kapsztadzie oraz Renmin w Pekinie. Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY - Przedsiębiorca Roku 2015.
   • Założyciel dwóch firm: NEUROHM - prowadzi badania emocji dla działów HR, sprzedaży i marketingu; INEMO – jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 42 krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowego Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu.

 

Cena:

zgłoszenie do 30.08.2018 - 3970 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 31.08.2018 - 4570 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
 • materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiady, poczęstunek podczas przerw

* cena nie zawiera noclegu

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone