Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

MenedżerskieLeadership

nowosć

Mindfulness wg Wojciecha Eichelbergera

Uważność jako droga do efektywności dającej satysfakcję

23-24.05.2018
Warszawa, Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8

Korzyści:

Dlaczego najbardziej wymagające organizacje na świecie takie jak Google, Apple czy Tesla w czołówce kompetencji menedżerskich stawiają „uważność”? Wg naukowców tylko w tym stanie doświadczasz tzw. uczucia „przepływu” czy „błysku”, w tym stanie masz dostęp do „najlepszych” dla danej sytuacji rozwiązań, to w tym stanie  masz dostęp do „pełnej bazy danych”. Prowadzone od kilku lat badania naukowe nad wpływem praktyki uważności na funkcjonowanie ludzkiego mózgu wskazują, że poprawia ona w znacznym stopniu zdolność do koncentracji, radzenia sobie z emocjami, powstrzymywania reakcji stresowej, rozwijania zdolności do empatii i pozytywnych reakcji z ludźmi. Pozytywne skutki ćwiczenia uważności dostrzegamy zawsze wtedy, gdy liczy się umiejętność utrzymania kontaktu z otaczającą rzeczywistością i z sobą samym niełatwa do osiągnięcia w zamęcie codziennego życia, w pracy pod presją terminów i rosnących wymagań. Uważność chroni przed roztargnieniem, traceniem sił na chaotyczne działania, przed automatyzmem i schematyzmem w postępowaniu i myśleniu. Jest koniecznym warunkiem zachowania dystansu wobec rzeczy nieważnych, skupienia uwagi na zadaniach priorytetowych i twórczego rozwiazywania problemów.

Zapraszamy na dwudniowe, intensywne warsztaty, które przeniosą Cię w świat wiedzy dla nielicznych, poprowadzą Cię drogą do życiowej i zawodowej satysfakcji.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny z zespołem Langas Group pod numerem telefonu (22) 696 80 20 lub za pomocą poczty elektronicznej: szkolenia@langas.pl

Zapraszam do rezerwacji miejsc,

Anna Chmielewska
Kierownik Projektu
a.chmielewska@langas.pl

Program:

Program – 23-24 sierpnia 2018

„Uważność pozwala utrzymać kontakt z samym sobą, ze swymi odczuciami, emocjami, pragnieniami, nawykami. Trening uważności to droga do bardziej świadomego życia, do większej autonomii i poczucia, że żyje się w zgodzie z samym sobą.”

KLUCZOWE ZAGADNIENIA PROGRAMOWE:

 • Zasady własnego treningu uważnego, zaangażowanego bycia i działania w codziennym życiu
 • Jak rozwijać świadomość ciała, uczuć i  myśli?
 • Uważność na sygnały i potrzeby ciała
 • Jak radzić sobie z rozpraszającymi myślami i pragnieniami?
 • Jak utrzymywać dystans wobec zakłócających zaangażowane działanie doznań wewnętrznych i zewnętrznych?
 • Jak patrzeć na swoje plany i zadania życiowe oraz zawodowe z uważnością?
 • Jak skupić uwagę na rzeczywistych priorytetach?
 • Jak wykorzystać uważność do optymalnego zarządzania własną energią życiową?
 • Jak wykorzystać uważność jako podstawę kreatywnego myślenia i działania?

CO MOŻESZ DOSTAĆ DECYDUJĄC SIĘ NA TO SPOTKANIE?

Bezpośrednim efektem treningu uważności jest doświadczenie odprężenia, wewnętrznego spokoju, a także rozszerzonej  świadomości własnego ciała, uczuć i myśli. Uczestnicy, którzy zdecydują się wykorzystać poznane techniki do samodzielnego treningu  uważności będą bardziej skoncentrowani i zaangażowani w ważne dla siebie sprawy i zadania, będą bardziej twórczy, rozwiną zdolność do radzenia sobie ze stresem, niepokojącymi myślami i uczuciami, doświadczą większej świadomości własnych uczuć, pragnień i myśli, odczują poprawę relacji z innymi ludźmi.

Metody:

Dla  liderów/menedżerów, którzy chcą:

 • rozwijać  kompetencje emocjonalne,  przesądzające  dziś o umiejętności zachowania równowagi, świadomego rozwijania i wykorzystywania własnego potencjału, a tym samym potencjału zespołów i firmy,
 • tworzyć konstruktywne  relacje z otoczeniem i podejmować trafne decyzje w skomplikowanych sytuacjach społecznych i zawodowych.

OPINIE UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ PROWADZONYCH PRZEZ WOJCIECHA EICHELBERGERA:

„Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Taka szkoła życia, reset w szarej rzeczywistości. Zdobytą tu wiedzę na pewno wykorzystam nie tylko w życiu, zawodowym, ale i prywatnym” – Anna Lichota, International Sales Manager, GRANA SP. Z O.O.
„Jedno z najlepszych szkoleń organizowanych przez Langas” – Franciszek Miller, Specjalista ds. Zawodowych, "ZESPÓŁ EUROPEJSKICH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH" SP. Z O.O.
„Bardzo konkretny przekaz wiedzy i jej zastosowanie” – Marcin Urbański, Wicedyrektor Szkoły ds. Promocji i Egzaminów Zewnętrznych, "ZESPÓŁ EUROPEJSKICH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH" SP. Z O.O.
„Rewelacyjne szkolenie, trafność, odpowiedź na potrzeby szkolenia. Wspaniałe doświadczenie” – Ewa Goleń, Menadżer ds. Personalnych, GAS STORAGE POLAND SP. Z O.O.
„Niezwykłe twórcze warsztaty, niesamowita wiedza, spokój, kultura” – Marian Ceklarz, Kierownik Podziemnego Magazynu Gazu, GAS STORAGE POLAND SP. Z O.O.
„Dużo bardzo praktycznych wskazówek radzenia sobie ze stresem i świadomości swojego ciała” – Zofia Kwiatkowska, PR Manager, "AUTOSTRADA WIELKOPOLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA
„Było super! Bardzo dziękuję za dużo inspiracji. Jestem bogatsza o wiele pomysłów” – Ewa Raińska-Nowak, Główny Specjalista, FRSE
„Nie spodziewałem się takiego szkolenia. Bardzo dużo bardzo użytecznych informacji. Z pewnością wiele z nich wcielę we własne zachowanie/życie.” – Marek Hosaja, Product Manager/Finanase, "GEYER & HOSAJA" SP. Z O.O.

Cena:

zgłoszenie do 13.04.2018 - 3 370 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 14.04.2018 - 4 370 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

 Cena zawiera:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby
 • materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiady, poczęstunek podczas przerw
  *cena nie zawiera noclegu, do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

Ilość miejsc w promocji ograniczona.
*Uwaga w ofercie „2 za 1” rabaty się nie sumują, obowiązuje cena 4370 PLN netto, promocja obowiązuje do wyczerpania miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce szkolenia:

Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8


 

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone