Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

Menedżerskie

nowosć

5-dniowy Trening Interpersonalny

Warsztat, który jak żaden inny rozwija inteligencję emocjonalną

23-27.12.2017
Sopot, Hotel Haffner****

Korzyści:

Rozwijaj swoją inteligencję emocjonalną i bądź inspiracją dla ludzi

Inteligencja emocjonalna wyróżnia wybitnych liderów, menedżerów i sprzedawców. To ona sprawia że zaczynamy być partnerem dla naszego klienta. To dzięki niej wygrywamy z konkurencją na rynku, na którym trudno wyróżnić się jakością czy ceną. Jest niezawodny sposób aby tą kompetencję rozwinąć. To jeden z trudniejszych procesów  pracy grupowej – trening interpersonalny. Przyjeżdżasz  na trening z własną intencją, osobistym celem, a Twój cel dojrzewa i pracuje w trakcie treningu na poziomie mechanizmów psychologicznych.

Inteligencja emocjonalna - szkolenie, to zaawansowany proces intensywnej i ciągłej pracy z samym sobą w obszarze psychologicznego rozwoju człowieka. Ten psychologiczny rozwój dotyczy kontaktu ze sobą samym, kontaktu z ludźmi w codzienności, otwartości na siebie i określanie dystansu wspierającego rozwój. Ci, Którzy brali udział w „treningu interpersonalnym” przeważnie określają ten moment jako „przełom w swoim życiu”, choć dla każdego ten przełom oznacza coś innego. Czym mógłby być dla Ciebie?

Zapraszamy na 5-dniowe szkolenie menadżerskie, które poprowadzi wyjątkowej klasy znawca tematu, badacz zakamarków ludzkiej psychiki, siły nawyków i temperamentu. Trening interpersonalny to jedna z najbardziej efektywnych metod edukacji psychologicznej. To niepowtarzalny, wyjątkowy proces, którego jesteś współtwórcą. Doświadczenie zaawansowanego procesu grupowego na sobie skutkuje intensywnym skokiem rozwojowym inteligencji emocjonalnej i intropsychicznej.

Zarezerwuj miejsce już dziś,

Magdalena Modzelewska – Kaczmarczyk
m.kaczmarczyk@langas.pl
22 696 80 20

Program:

Wspólnym elementem prawie wszystkich grup treningowych jest obecność osoby specjalnie przygotowanej do prowadzenia treningu interpersonalnego nazywanej trenerem. Podstawowe zadania trenera polegają na pomaganiu uczestnikom w efektywnym uczeniu się z własnych doświadczeń uzyskiwanych w czasie spotkań grupowych. Zadania te bywają rozumiane i realizowane na wiele sposobów. Istnieją bardzo duże różnice w rodzajach i rozmiarach aktywności poszczególnych trenerów. Jednak funkcjonowanie trenera w grupie najczęściej obejmuje działania, które:

 • inspirują, ukierunkowują i koordynują aktywność uczestników
 • pomagają w lepszym dostrzeganiu, rozumieniu i wyrażaniu doświadczeń osobistych
 • ułatwiają poznawcze opracowanie doświadczeń i obserwacji oraz odkrywania ich znaczenia dla uczestników
 • pomagają w utrzymywaniu pożądanego poziomu bezpieczeństwa psychologicznego

Zadaniem trenera nie jest nauczenie uczestników praktycznej wiedzy i umiejętności ani ukształtowanie ich postaw czy właściwości. Zajmuję się przede wszystkim pomaganiem uczestnikom w możliwie efektywnym wykorzystywaniu sytuacji treningowej do uczenia się od samych siebie.

Kto nie powinien brać udziału w treningu interpersonalnym?

W szkoleniu nie powinny brać udziału osoby, które:

 • przeżywają bardzo ciężki kryzys życiowy
 • są w trakcie psychoterapii
 • są w trakcie leczenia psychiatryznego
 • w aktualnej sytuacji doświadczają straty z powodu śmierci bliskich lub traumy

Proces i przebieg treningu interpersonalnego

Forma pracy odbywa się w oparciu o ciągłe doświadczenie (uczenie się w doświadczeniu własnym) w trakcie także ciągłego przebywania i kontakcie w grupie przez 5 kolejnych dni. Podczas przebywania w danej grupie osób uczestnik doświadcza wewnętrznie i zewnętrznie (w kontakcie z grupą) całości wrażeń, emocji, wyobrażeń, spostrzeżeń, rozmowy, doznań z własnego ciała, emocji, myśli i zachowań – odbywa się to nieustannie w trakcie kontaktu z pozostałymi uczestnikami.
Sukces treningu zależy od tego, w jakim stopniu doświadczenia uczestnika w trakcie zaplanowanego szkolenia menadżerskiego uzyskają taki właśnie wpływ na wybrane obszary/aspekty jego funkcjonowania. W języku branżowym oznacza to, na ile obszary zostaną dobrowolnie przez uczestnika w trakcie treningu interpersonalengo ujawnione, wyzwolone przed grupą i przepracowane. 

Normy grupy treningowej

W grupie treningowej w procesie pracy grupowej wyłania się specyficzny sposób pracy każdego z uczestników. Uczestnicy szkolenia menadżerskiego są zachęcani do poszukiwania i eksperymentowania w bezpieczny sposób własnych doświadczeń. Jeżeli doświadczenia treningowe mają wywierać jakiś wpływ na postępowanie uczestników w życiu codziennym, muszą różnić się od codzienności i otwierać nowe możliwości. Dlatego uczestnicy są zachęcani do eksperymentowania w zakresie własnego zachowania i myślenia, do poszukiwania i sprawdzania innych sposobów postępowania niż te, do których się przyzwyczaili. Odmienność warunków istniejących w grupie stanowi często źródło niepokoju i napięcia u poszczególnych uczestników. Jeżeli te przykre stany nie osiągają zbyt dużych rozmiarów mogą stanowić cenne źródło motywacji i inspiracji do poszukiwania nowych form zachowania i myślenia w sytuacjach interpersonalnych. Ponieważ liczebność grupy treningowej nie przekracza kilkunastu osób, każdy uczestnik ma możliwość bezpośredniego i osobistego kontaktowania się z każdym członkiem grupy. Jeżeli grupa jest zbyt duża, istnieje niebezpieczeństwo zagubienia się poszczególnych osób w tłumie i wyłączania się z zasadniczego nurtu wydarzeń i interakcji w grupie. Jednak grupa powinna być dostatecznie duża, aby zaistniały warunki do dużej różnorodności zachowań i postaw oraz do tworzenia się bardziej rozbudowanych układów w wewnętrznej strukturze grupy. Pomaga to w uczeniu się na temat procesów i zjawisk międzyludzkich.

Cena:

zgłoszenie do 29.12.2017 - 2970 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 30.12.2017 - 3370 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
 • materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiady, poczęstunek podczas przerw
  * cena nie zawiera noclegu

Noclegi w Hotelu Haffner****, ul. Haffner 59

dopłata za osobę do jednego noclegu ze śniadaniem, w pokoju:
2-osobowym      140  PLN netto +  23% VAT
1-osobowym      230  PLN netto + 23% VAT

(wskaż w formularzu terminy noclegów)

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone