Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

MenedżerskieProdukcja/LogistykaSzkolenia w fabrykach

nowosć

TESLA FACTORY TOUR

Wizyta w najbardziej innowacyjnej fabryce w Europie.

11-13.07.2018
Tilburg/Holandia

Korzyści:

 

Szanowni Państwo


Lista ludzi, którym wcale by nie przeszkadzało, gdybym nagle zniknął, ciągle rośnie”− te słowa Elona Muska  sugerują jak wielu wrogów przysporzył sobie rewolucją jaką zapoczątkował, rzucając rękawice i skutecznie konkurującgigantami amerykańskiej, rosyjskiej i chińskiej branży wojskowej, motoryzacyjnej, kosmicznej i energetycznej. Wizjonerstwo Muska, jego wytrwałość i ciągłe doskonalenie samochodów Tesli, postawiło go wśród takich guru zarządzania, jak Henry Ford, Sakichi Toyoda, czy Taichi Ohno.
W tym roku podczas National Govenenors Association Summer Meeting Elon Musk stwierdził, że za 10 lat połowa samochodów produkowanych w USA będzie elektryczna, ale wszystkie z nich będą już autonomiczne! Brak kierownicy w samochodzie to już nie fikcja − to teraźniejszość. Zastanawiałeś się nad przyszłością innych branż? Jak jeden gracz, jego wizje, obsesje i determinacja mogą zmienić Twój biznes? Jeśli chciałbyś doświadczyć ponadprzeciętnych standardów pracy, wyjątkowej kultury innowacji, sposobu myślenia współczesnego Nikola Tesli, zapraszamy na TESLA FACTORY TOUR!

 

 Podczas wizyty w Fabryce TESLA Motors w Holandii:

 • weźmiesz udział w Tech Talk z udziałem pracowników TESLA Motors,
 • doświadczysz innowacji, jako zdyscyplinowanego, wymiernego i trwałego procesu, który może wzbogacić także Twoją firmę, bez względu na branżę,
 • poznasz zasady zarządzania, które postawiły koncern Tesla w światowej czołówce game changers,
 • poznasz zasady disruptive innovation i dowiesz się dlaczego nie warto powielać starego przy użyciu nowych technologii,
 • dowiesz się czym jest Foresight Thinking oraz Intrapreneurship
 • dowiesz się czym jest i jak mierzyć Kreatywność szeroko stosowaną w Dolinie Krzemowej
 • doświadczysz zintegrowanego systemu myślenia i działania Elona Muska,
 • odbędziesz rozmowy z menadżerami fabryki w trakcie trwania TESLA FACTORY TOUR
 • poznasz innowacyjne rozwiązania w zakresie intralogisytyki stosowane w Tesla Motors.

Zapraszam do rezerwacji miejsc,

Konrad Kaczmarczyk
dyrektor generalny
tel.: 22 696 80 20
k.kaczmarczyk@langas.pl

Program:

Dzień I.  Środa - 11.07.2018

8:25 zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie
12:30-14:35 przelot : Warszawa Okęcie − Eindhoven

14:45-15:15 przejazd do hotelu
15:15 zameldowanie w hotelu
15:15-16:00 obiad

16:30-18:00 Warsztat I: “The last driver holder…is already born. How Google, Tesla, Apple, Uber will change our lives, cities and destroy jobs. And why this is good this way”/ „Ostatni kierowca już się urodził… W jaki sposób Google, Tesla, Apple, Uber zmienią nasze życie, miasta i zlikwidują miejsca pracy? Dlaczego jest to dobry kierunek”
18:30-20:00 Wspólna kolacja połączona z wymianą doświadczeń moderowana przez Mario Heringera.

Dzień II.  Czwartek - 12.07.2018

7:00-10:00 śniadanie
10:00-11:30 Warsztat II: Foresight Thinking- discovering and acting on trends before they become trends/ przewidywanie trendów zanim staną się trendami
11:30-12:00 lunch
12:00-13:00 Warsztat III: Intrapreneurship - optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich, finansowych i technicznych, w pracach nad rozwojem innowacji produktowych i technologicznych oraz usprawnieniem struktur organizacyjnych. Umiejętności twórczego myślenia, wprowadzania innowacji i planowania działań, aż do fazy wdrożenia;
13:00-14.20 Warsztat IV Creativity Technics - czym są techniki   kreatywności i jak  je mierzyć? Przegląd najskuteczniejszych - istnieje ponad 130
15:00-17:00 „Jak działa Fabryka Tesli - zwiedzanie montownii w Tilburg”

 • TECH TALK with Tesla specialist
 • Czego możemy nauczyć się od Tesli?

17:00-17:30 przejazd do hotelu
18:00 kolacja -Podsumowanie wizyty

Dzień III. Piątek - 13.07.2018

6:30-09:30 śniadanie

09:45-11.30 Warsztat V Innovation Intelligence and design thinking workshop - cJak poprzez kreatywne przywództwo sprawić by ludzie twoim otoczeniu stawali się inteligentniejsi i sprawniej rozwiązywali zadania?

11:30-12:00 lunch
12:00-12:40 przejazd na lotnisko

15:10-17:00 przelot: Eindhoven - Warszawa Okęcie

Podczas TESLA FACTORY TOUR odwiedzimy fabrykę Tesla Motors w Tilburgu. Nie przypadkowo fabryka znajduje się w Tilburg. Elon Musk poszukiwał strategicznego miejsca które otworzy mu drogę do europejskich odbiorców. Sprzyja temu bliskość portu w Rotterdamie, do którego przypływają wyprodukowane we Fremont w Kalifornii część samochodowe, które następnie montowane są na najnowocześniejszej linii montażowej w Tilburg, aby potem dzięki doskonałej sieci holenderskich, niemieckich czy belgijskich autostrad dotrzeć do klientów Starego Kontynentu. Tilburg to miasto położone w południowej części Holandii, szósta co do wielkości miejscowość w tym kraju licząca 200 tyś. mieszkańców. W tym mieście Tesla produkuje obecnie 20.000 pojazdów rocznie na powierzchni ok. 50.000 m2. W fabryce znajduje się również główny serwis oraz tor testowy, który oplata dokoła linię montażową w środku hali.

Metody:

Szkolenie adresowane jest do osób:

 • Właścicieli przedsiębiorstw, członków zarządu, dyrektorów operacyjnych, logistyki, jakości, produkcji,
 • Dyrektorów działu rozwoju i R&D,
 • Menadżerów średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych,  logistycznych i usługowych
 • Osób związane z komórkami ciągłego doskonalenia w organizacji (kaizen/continuous improvement)
 • Wszystkich zainteresowanych narzędziami podnoszącymi jakość wytwarzanych wyrobów i usług
 • Kierowników projektów chcących uzupełnić swój warsztat pracy i zwiększyć swoją skuteczność,
 • Osób odpowiedzialnych za wdrażanie  nowych standardów pracy, jak i narzędzi: Lean, TOC, six sigma.

SZKOLENIA WYJAZDOWE - SZKOLENIA DLA PRODUKCJI - OPINIE UCZESTNIKÓW Z POPRZEDNICH EDYCJI SZKOLEŃ LEAN I KONFERENCJI Z ZAKRESU LEAN MANAGEMENT

"Świetna okazja do wymiany praktyk i doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji z zakresu lean oraz do podejrzenia jak to robią najlepsi na rynku" Grzegorz Stojanowski, Kierownik Produkcji, KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.
"Intensywne" Karol Niedziałkowski, Koordynator Utrzymania Ruchu, MICHELIN Polska SA.
„Bardzo inspirujące spotkanie, podsuwające wiele praktycznych rozwiązań” Zbigniew Ciepluch, Kierownik wydziału produkcji, JKT Sp.      z o. o.
„Doskonała możliwość nawiązania współpracy doskonalącej działalność każdej firmy, powiązana z praktyczną dyskusją o sposobach, narzędziach i rozwiązaniach z zakresu LEAN MANUFACTURING” Przemysław Zwoliński, Dyrektor Operacyjny, APERAM (Arcelor Mittal).

Eksperci:

Robert Krool


 • Mentor, reżyser strategii w 50 projektach wdrożenia użytecznych zmian organizacyjnych, przeprowadził ponad 10 tys. godzin sesji mentoringowych, uczestniczył w decyzjach biznesowych wartych łącznie ponad 5 mld PLN. Przez czytelników nazywany Alchemikiem,  przez  klientów „mistrzem intelektualnej prowokacji”.  fundator i prezes zarządu Fundacji LifeSkills, współzałożyciel Liceum LifeSkills w Warszawie.
 • Autor 8 książek, w jego seminariach wzięło udział ponad 600 tys. decydentów. Robert Krool jest jednym z najbardziej doświadczonych, ale i dyskretnych mentorów w Polsce i Europie. Jego klienci to przede wszystkim: Polacy, Niemcy, Holendrzy, Szwajcarzy, Duńczycy, Izraelczycy, Austriacy, a także kilka rodzin królewskich. Niektórych klientów obsługuje od 20 lat, a kilkoro z nich operuje firmami z listy „Fortune Global 500".


Michał Wolak


  • Ekspert i doradca. Specjalizuje się w podnoszenia jakości i efektywności pracy, a szczególności wdrażania Lean Management w firmach usługowych i biurowych. Ukończył studia magisterskie z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkołę Trenerską w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz studia podyplomowe z Coachingu na Wyższej Szkole Europejskiej im. J.Tischnera.
  • Aktywny członek Stowarzyszenia „Spin” zajmującego się wdrażaniem Lean Office w firmach usługowych i biurowych. Prowadził szkolenia oraz programy szkoleniowe dla m.in. TVP S.A., KGHM, Huta Łabędy, Redwoods, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, DGA S.A., Akademii Medycznej w Warszawie.
  • Prowadził i uczestniczył w projektach wdrożeniowych Lean Management m.in. w: Lufthansa, KGHM, Stolbud Włoszczowa, Capgemini, Dr. Oetker, Kopex, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Rothlehner, Winkelmann, Roboty Przemysłowe i wiele mniej znanych.

 

Magdalena Gacyk

 


   • Autorka książki „ Ścigając Steva Jobsa”. Humanistka w krainie nauk ścisłych. Do Doliny Krzemowej trafiła po raz pierwszy kilkanaście lat temu.
   • Iberystka i socjolożka z wykształcenia, z zawodu i pasji: dziennikarka i tłumaczka posługująca się sześcioma językami. Była prowadzącą i wydawcą programu telewizyjnego Kawa czy Herbata? w TVP1, ale jej wielką miłością jest radio, innowacje i sztuczna inteligencja.
   • W wolnym czasie instruktorka karate w dojo położonym w sercu Silicon Valley. Założycielka Reo.pl

 

Michel Cloosterman

 


   • ABusiness Coach / International Trainer & Facilitator LEGO® SERIOUS PLAY®
   • Pracując jako coach biznesowy, koncentruję się na elementach innowacji, rozwoju i współpracy w firmie lub zespole.
   • Trener i mediator metodologii LEGO® SERIOUS PLAY. Specjalizacje: budowanie relacji, wydobywanie nowej wiedzy i angażowanie ludzi. Inicjator nowych pozytywnych sposobów patrzenia na problemy, które należy rozwiązać.

 

Cena:

zgłoszenie do 31.05.2018 - 2 970 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 01.06.2018 - 3 670 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

SZKOLENIA WYJAZDOWE - cena zawiera:

 • uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby,
 • materiały szkoleniowe, certyfikat,
 • wyżywienie zgodnie z programem,
 • transport wewnątrz Holandii,
 • wizytę w fabryce Tesla.
 • cena nie zawiera noclegu oraz przelotu do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

 

Dopłata do 2 noclegów ze śniadaniami, lunchem i kolacją w pokojach:

w pokoju 2-osobowym: 590 PLN netto + 23% VAT
w pokoju 1-osobowym: 970 PLN netto + 23% VAT

 

Dopłata za przelot:

- Warszawa Okęcie- Eindhoven- Warszawa Okęcie( bagaż podręczny) 1290 PLN netto+ 23% VAT

 Bagaż rejestrowany 23kg 190 PLN netto+ 23 VAT

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone