Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

Listopad 2019
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

Lean Tool Box

Jak zoptymalizować produkcję i zmienić kulturę organizacyjną? Szkolenie połączone z WIZYTĄ STUDYJNĄ W FABRYCE VOLKSWAGENA W POLKOWICACH

więcej

26-27.11.2019
Wrocław, Polkowice

do 05.11.2019 - 1 970 PLN + 23% VAT
od 06.11.2019 - 2 270 PLN + 23% VAT

Grudzień 2019
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

Droga Toyoty

Warsztaty połączone ze zwiedzanie fabryki Toyoty, Citroena i Peugeot w Kolinie

więcej

09-11.12.2019
Wrocław/Praga/Kolin

do 30.10.2019 - 2 170 PLN + 23% VAT
od 31.10.2019 - 2 570 PLN + 23% VAT

WYSZUKIWANIE

Pokaż propozycje spełniające następujące kryteria. Jeżeli nie zaznaczysz żadnych kryteriów i klikniesz ZNAJDŹ to pokazane zostaną wszystkie szkolenia oraz eventy.

Data:
dd/mm/rrrr
dd/mm/rrrr
Kategorie:
Miasta:

Wizyty Benchmarkingowe - Szkolenia wyjazdowe z Langas Group

Gdzie najlepiej poznać najefektywniejsze rozwiązania z zakresu zarządzania produkcją? Skąd czerpać wiedzę i umiejętności z zakresu Lean Management, które warto wykorzystać w obrębie własnej organizacji? Szkolenia wyjazdowe organizowane przez Langas Group rozwieją wszelkie wątpliwości. Wizyty Benchmarkingowe w najbardziej innowacyjnych i znanych na świecie fabrykach kierowane są przede wszystkim do osób otwartych na nowe możliwości. Motywujące oraz intensywne wyprawy odkryją przed każdym uczestnikiem istotę sukcesu zagranicznych firm. To okazja do poznania inspirujących przedsiębiorców, dla których niskobudżetowe rozwiązania są kluczem do poprawy jakości oraz efektywności prowadzonych przez nich organizacji. Szkolenia za granicą umożliwią poznanie japońskich metod zarządzania od jak najlepszej strony.

Kursy wyjazdowe do największych fabryk

Lean Management zyskuje coraz większe znaczenie w światowych organizacjach. Wykorzystywanie nowych trendów z zakresu optymalizacji procesów logistycznych, produkcyjnych czy biurowych sprawia, że największe światowe fabryki prześcigają się w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań. Kursy wyjazdowe organizowane przez Langas Group dokładnie pokazują w jaki sposób koncepcja lean management wpływa na jakość pracy i końcowe wyniki. W trakcie szkoleń za granicą zarówno w Azji jak i w Europie, wspólnie poszukamy najlepszych przykładów innowacyjnych firm, które dzięki japońskiej metodzie, holistycznie podchodzą do doskonalenia procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Stawiają na pierwszym miejscu spełnienie oczekiwań swoich klientów oraz bliską współpracę ze sprawdzonymi usługodawcami. Warto poznać historię najlepszych graczy biznesowych i wykorzystując ich doświadczenia przenieść swoją firmę na wyższy poziom zarządzania. Przekonaj się, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Szkolenia za granicą - dla tych, którzy nie boją się wyzwań

Optymalizacja procesów z uwzględnieniem potrzeb pracowników oraz stałym podnoszeniem jakości wykonywanych usług nie należy do najłatwiejszych zadań. Szukanie skutecznych rozwiązań jest zatem jednym z najważniejszych wyzwań każdego menedżera. Kilkudniowe szkolenia za granicą kierujemy zatem do wszystkich tych, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań z zakresu podnoszenia efektywności. W trakcie naszych wyjazdów stawiamy na unikalną na rynku formułę Gemba walking, dzięki której znajdziemy się w samym sercu funkcjonowania systemu produkcyjnego przedsiębiorstwa. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, bez zbędnej teorii, które ułatwią zastosowanie poznanych rozwiązań w Twojej firmie. Szkolenia wyjazdowe organizowane przez Langas, to maksymalna ilość merytoryki i praktycznej wiedzy. Chcemy przekazać również najlepsze doświadczenia zdobyte w trakcie wizyt w fabrykach takich jak: Toto Fukuoka, Mitsubishi Okayama czy Nippon Steel & Sumitomo Metal. W trakcie kilkudniowych wyjazdów benchmarkingowych przekonasz się, że czerpanie wzorców od najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw, może przynieść ogromne korzyści Twojej firmie.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone