Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

Luty 2020
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

Design Thinking w marketingu

Twórcze wsparcie dla marketingu

więcej

03-04.02.2020
Warszawa

do 24.01.2020 - 2 170 PLN + 23% VAT
od 25.01.2020 - 2 570 PLN + 23% VAT

Marzec 2020
// Data / Miejsce
// Cena

Szkoła Copywritingu z Pawłem Tkaczykiem

Zaawansowane warsztaty pisania porywających treści

więcej

18-19.03.2020
Wrocław

do 25.02.2020 - 1 870 PLN + 23% VAT
od 26.02.2020 - 2 170 PLN + 23% VAT

Kwiecień 2020
// Data / Miejsce
// Cena

Kreatywna sprzedaż

"czyli sprzedaż bez sprzedawania" z dr. Pawłem Fortuną

więcej

28.04.2020
Warszawa

do 07.04.2020 - 1 670 PLN + 23% VAT
od 08.04.2020 - 1 970 PLN + 23% VAT

Czerwiec 2020
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

Data storytelling wg dr. Pawła Fortuny

Jak w ciekawy i wartościowy sposób opowiedzieć o danych i wynikach?

więcej

16-17.06.2020
Warszawa

do 28.05.2020 - 2 570 PLN + 23% VAT
od 29.05.2020 - 2 970 PLN + 23% VAT

WYSZUKIWANIE

Pokaż propozycje spełniające następujące kryteria. Jeżeli nie zaznaczysz żadnych kryteriów i klikniesz ZNAJDŹ to pokazane zostaną wszystkie szkolenia oraz eventy.

Data:
dd/mm/rrrr
dd/mm/rrrr
Kategorie:
Miasta:

Szkolenia - marketing w pigułce dla każdego

Nie można oprzeć się wrażeniu, iż obecnie, prowadzenie zarówno dużego przedsiębiorstwa, jak i małej działalności wymaga od ludzi pracujących w firmie sporej wiedzy z zakresu marketingu. Jak mówi definicja, marketing to sposób działania i zarządzania w firmie, zorientowany na klienta i rynek. Ponadto, marketingiem można nazwać wszystkie czynności wspierające sprzedaż (wyrobów, usług), wykonywane różnymi technikami i metodami, które mają wpływ na nabywcę/odbiorcę. Marketing jest również skomplikowanym procesem planowania; realizacją pomysłów; urzeczywistnianiem swoich koncepcji, ustalaniem cen/promocji/kanałów dystrybucji. Poprzez odpowiednio zaplanowaną strategię, jesteśmy w stanie zrealizować cele naszego przedsiębiorstwa oraz swoje własne. Ta dziedzina jest niewątpliwie branżą stale rozwijającą się. Wraz z rozwojem technologii czy mediów, powstają nowe dziedziny marketingu, które są niezbędne do odniesienia sukcesu w swojej branży. Dlatego, idąc z duchem czasu przygotowaliśmy ofertę, która powinna zainteresować wszystkie osoby pracujące w przedsiębiorstwach nastawionych na osiąganie celów. Szkolenia z marketingu to nasza propozycja na rozszerzanie swoich kompetencji i wiedzy w tym zakresie. Oferta szkoleniowa Langas Group, to wyselekcjonowane kursy, które odnoszą się do podstaw marketingu jak i najnowszych trendów (np. marketing w Social Media czy Design Thinking).

Szkolenia marketing - Warszawa to odpowiednie miejsce dla Ciebie

Jeśli chcesz poznać świat reklam i promocji, zagłębić się w tajniki i strategie, które są nieodzownym elementem budowania silnej i prężnie działającej marki, wybierz nasze szkolenia z marketingu. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo taką możliwość. Oferta szkoleniowa dostępna na stronie Langas jest odpowiedzią na zmiany dokonujące się w branży marketingowej. Przy współpracy z najlepszymi osobami z branży, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, spełniającą najnowsze kryteria dobrego marketingu. Nasze szkolenia marketingowe dotykają różnych tematów - zarówno podstaw dobrego marketingu, jak i bardziej skomplikowanych zagadnień. Oferta Langas Group obejmuje szkolenia z zakresu: sztuki copywritingu, czyli jak w kilka sekund zawojować uwagę odbiorcy - szkolenie pozwalające na poznanie podstaw dobrego copywritingu, tak bardzo potrzebnego w dzisiejszych realiach marketingowych; wprowadzania produktu na rynek - pomocne w wyróżnianiu swojego produktu i wspieranie jego sprzedaży. Ponadto oferujemy: szkolenia dotyczące Social Mediów - pozyskiwanie klientów poprzez serwisy społecznościowe, które są nieodłącznym elementem życia każdego z nas i mają ogromny potencjał marketingowy czy zagadnień typu Design Thinking - nowoczesnej i efektywnej metody projektowej, która prowadzi do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest jak największe poszerzanie Państwa wiedzy i umiejętności, dlatego najnowsze trendy i zjawiska również są elementem szkolenia. Marketing to dziedzina, która może wydawać się bardzo skomplikowana, dlatego aby umiejętnie poruszać się w tym temacie i móc wykorzystać swój potencjał, warto jest wybrać odpowiednie szkolenia dla siebie oraz swoich pracowników.

Szkolenia marketingowe - dla kogo?

Szkolenia marketingowe dostępne na stronie Langas, to oferta skierowana do każdej osoby zainteresowanej tematem. Zapraszamy przede wszystkim właścicieli przedsiębiorstw, prezesów oraz członków zarządu, aby poznali tajniki świata marketingu, potrzebne do dobrego funkcjonowania ich firm. Szkolenia są również skierowane do specjalistów do spraw: marketingu, sprzedaży, produkcji, logistyki, finansów czy HR. Jak wiadomo, w dzisiejszym świecie ważny jest stały rozwój, dlatego nasza oferta skierowana jest również do pracowników agencji kreatywnych/marketingowych, którzy chcą dowiedzieć się jeszcze więcej na temat interesujących ich zagadnień oraz spotkać się z praktykami, którzy jako specjaliści w swojej dziedzinie, w ciekawy sposób przekażą Państwu swoją wiedzę. Dzięki temu, pragniemy aby każdy pracownik był jak najlepiej zaznajomiony z tematem, co przełoży się na sprawną pracę i przyniesie oczekiwane efekty. Serdecznie zapraszmy do zapoznania się z naszą ofertą - szkolenia marketing, dostępną na stronie.
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone