//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Comperia.pl

Comperia.pl to pierwsza w Polsce porównywarka finansowa

Szybko, wygodnie, łatwo

Comperia.pl powstała, aby użytkownicy mogli w mniej niż sekundę, za darmo, porównać i wybrać w jednym miejscu najlepsze produkty oferowane przez banki.

Bez trudnych teorii i finansowych żmudnych wywodów, stosując nowoczesne technologie, podajemy konkretne i użyteczne informacje. Dzięki nim nasi użytkownicy są przyjemnie zaskoczeni wygodą i szybkością, z jaką mogą porównać, a następnie otworzyć lokatę w banku oferującym najwyższe oprocentowanie, złożyć wniosek o kredyt z najniższą możliwą ratą, a konto bankowe założyć w banku, w którym comiesięczna opłata i wypłaty z bankomatów będą kosztowały najmniej.

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego pomagamy skontaktować się z bankiem oferującym produkt, którego potrzebujesz. Możesz to zrobić w prosty i komfortowy sposób, bez wstawania od biurka lub w dowolnym miejscu na świecie korzystając z internetu mobilnego za pomocą telefonu.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone