//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Tomczak i Partnerzy - Spółka Adwokacka

Od początku istnienia Kancelarii chodziło nam o stworzenie firmy nie tylko intelektualnie i zawodowo bardzo dobrej, eksperckiej, lecz również inteligentnej i przyjaznej. Takiej, w której dobrze czują się zarówno nasi Klienci, jak i pracownicy. Takiej, która odróżnia sprawy ważne od nieważnych, naprawdę istotne od drugorzędnych. Firmy zrozumiałej i otwartej, jednocześnie pozbawionej owej uciążliwej pozy przybieranej przez tak wiele firm prawniczych.

Tak wytyczonych celów nie osiąga się nigdy, lecz do celów tych się dąży i w te cele się wierzy. My dążymy do nich i wierzymy w nie, by tak rzec, coraz bardziej.

Z upływem czasu, przekonaliśmy się bowiem, że nasza indywidualna wizja prowadzenia firmy prawniczej jest akceptowana coraz powszechniej, a nasza nienarzucająca się, lecz wyraźna i oczywista odmienność częściej jest zaletą, a nie wadą.
W kwestii konkretów:

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną działalności gospodarczej.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w trzech zakresach przedmiotowych, którym odpowiada podział na:

•Dział Finansowania Korporacji
•Dział Nieruchomości i Inwestycji
•Sekcja Prawa Sportowego

Największą część naszej praktyki zajmują dwa rodzaje zleceń. Pierwsze to duże operacje gospodarcze: połączenia, przejęcia, restrukturyzacje, upadłości, emisje giełdowe. Drugie to bieżąca obsługa firm. Naszym zdaniem, kto nie robi tych drugich, ten może mieć trudności ze robieniem tych pierwszych.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone