//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Fojtik i Wspólnicy Adwokacka

Misją naszej kancelarii adwokackiej, jest świadczenie pomocy prawnej z uwzględnieniem najwyższych standardów międzynarodowych, w tym szczególnie z użyciem nowoczesnych narzędzi elektronicznych. Prowadzona jest kompleksowa obsługa prawna firm. Nasi radcy prawni oferują porady prawne oraz pomoc prawną także w języku angielskim oraz niemieckim.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na rozumienie potrzeb Klienta oraz jakość świadczonych usług. Adwokat bądź prawnik musi wykazać się najwyższym zaangażowaniem i troską o zlecone mu sprawy. Dochowujemy tego wymogu.

Świadczona przez nas usługa opiera się na wysokich kompetencjach doświadczonych prawników oraz adwokatów, kompetentnym i kreatywnym rozwiązywaniu stawianych nam celów.

Wiemy jak w dzisiejszym świecie biznesu ważny jest kontakt z klientem, wobec czego nierozłącznym elementem naszej usługi jest stałe informowanie Klientów o stopniu wykonania powierzonych nam zadań, które realizujemy w dynamicznym tempie.

W codziennej pracy stawiamy na lojalność wobec Klienta a, także wrażliwość i kompleksowe podejście do powierzanych nam spraw. Wiemy jak istotne jest zaufanie Klienta, dlatego zawsze przed podjęciem się pomocy prawnej staramy się poznać specyfikę funkcjonowania na rynku naszych Klientów, dostosowując do ich potrzeb indywidualne rozwiązania biznesowe. Systematycznie kontrolujemy także poziom zadowolenia naszych Klientów z świadczonych przez naszych prawników usług, dążąc do ciągłego samodoskonalenia.

Mając na uwadze dynamiczny rozwój gospodarki kancelaria świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych, pełniąc często rolę eksperta w licznych konferencjach i szkoleniach sektora publicznego oraz prywatnego. W naszych działaniach kierujemy się mottem „dziś pracujemy dla Przyszłości”.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone