//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Industrial Monitor

„Industrial Monitor” to nowoczesny i obszerny kwartalnik poświęcony kompleksowemu ujęciu zagadnień związanych z branżą produkcyjną – również z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych gałęzi produkcji. To rynkowy przewodnik dla profesjonalistów związanych z zarządzaniem produkcją i utrzymaniem ruchu w obiektach przemysłowych. „Industrial Monitor” to fachowe, profesjonalne i kompleksowe wydawnictwo prezentujące zarówno rozwiązania już funkcjonujące na polskim rynku produkcyjnym jak i takie, które są na nim nowością. Czasopismo przygotowywane jest przez zespół wyspecjalizowanych dziennikarzy oraz ekspertów rynkowych związanych zarówno z ekonomicznymi jak i technicznymi aspektami produkcji.

W czasopiśmie „Industrial Monitor” koncentrujemy się przede wszystkim na raportach, analizach, wywiadach, innymi słowy – na pogłębionej publicystyce. Nie zapominamy jednak o bieżących wydarzeniach, którymi żyje branża produkcyjna. Gorące prezentacje rynkowych nowości, ciekawych rozwiązań, a także zapowiedzi i relacje z najważniejszych spotkań, konferencji i eventów znajdują się na uaktualnianej na bieżąco stronie internetowej www.industrial-monitor.pl, a także w cotygodniowym newsletterze „Industrial Monitor NEWS”.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone