//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Automatykaonline.pl

Wortal AutomatykaOnLine stara się w różny sposób pomóc wszystkim związanym z automatyką. Wśród korzystających z naszych stron znajdują się osoby poszukujące nowych produktów czy rozwiązań, zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji, jak i zdobyciem wiedzy. Wymienieni najczęściej penetrują Wielki Katalog, w nim dział produktów i szkoleń. Spora grupa jest zainteresowana pracą lub praktykami, ci odwiedzają dział Praca, w którym mogą umieścić bezpłatne ogłoszenia. Z kolei dział Wiadomości służy przede wszystkim kadrze zarządzającej i handlowcom. Na Forum udzielają się z kolei ci, którzy mają jakieś problemy oraz ci, którzy chcą innym pomóc.

Ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, w dziale Światowe Życie prezentujemy ciekawostki techniczne, ale także poruszamy drażliwe tematy, wszystko jednak jest doprawione nutą humoru. W tym dziale znajdą Państwo niezwykle ciekawe obserwacje użytkowników, dlatego gorąco polecamy kategorię – Z życia inżyniera.

Nade wszystko wortal jest platformą umożliwiającą kontakt między producentami, dostawcami a odbiorcami automatyki.

Ponieważ mamy świadomość, jak ważne jest planowanie przyszłości bardzo mocno angażujemy się w pomoc wynalazcom, stąd najnowszy dział Wynalazki.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone