//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Noble Concierge

Noble Concierge stworzony został by świadczyć prestiżowe usługi, spełniać nietypowe marzenia, ale i pomagać w sytuacjach życia codziennego. Dedykowany jest osobom, które cenią sobie wysoką jakość usług w połączeniu z minimum formalności. Konsultanci Concierge są do dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24h na dobę.

Spełniają marzenia, pomagają w organizacji wolnego czasu poszukując przy tym rozwiązań nietypowych i takich, które w stu procentach odpowiadają potrzebom każdego. Coraz częściej uczestniczą w życiu rodzinnym klientów organizując przyjęcia urodzinowe, uroczystości weselne, czy też dostarczając prezenty dla najbliższych osób. Zlecenia przez nich realizowane to szeroki wachlarz usług od tych trywialnych po bardzo skomplikowane . Bilety na wydarzenie kulturalne, bilety lotnicze, rezerwacja stolika - to przykłady najprostszych ale bywają też i takie jak: sprowadzenie z Włoch torebki Dolce & Gabbana, zorganizowanie zaproszenia na wizytę Dalajlamy lub dostarczenie w ciągu godziny 30 kolorowych balonów wypełnionych helem.

Noble Concierge poszukując rozwiązań szytych na miarę posiada szeroko rozwiniętą bazę firm, z którymi współpracuje. Kierując się potrzebami klientów nieustannie poszerza ją o nowe instytucje, skupiając przy tym szczególną uwagę na cechy danej marki takie jak: indywidualne podejście do klienta oraz jego wyjątkowe traktowanie .

www.nobleconcierge.pl

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone