//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Jobooble.pl

Wyszukiwanie jest najbardziej użyteczną funkcją w Internecie. Na trudnym obecnie rynku pracy coraz więcej osób korzysta z dziesiątek portali rekrutacyjnych by zwiększyć swoje szanse na znalezienie tej właściwej oferty. Niestety takie poszukiwanie wiąże się z poświęceniem dużej ilości czasu.

Projekt Jobooble.pl jest odpowiedzią na istniejącą sytuację rynkową oraz świetnym rozwiązaniem dla osób, dla których oszczędność czasu jest bardzo istotna.

Skuteczność Jobooble.pl odzwierciedla się w możliwości przeszukania wszystkich ofert dostępnych w Internecie, korzystając z jednej tylko witryny. Na Jobooble.pl pojawiają się oferty pracy ze wszystkich polskich portali pracy, agencji rekrutacyjnych, agencji doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.

Jobooble.pl to pierwsza wyszukiwarka ofert w pełni skoncentrowana na potrzebach jej użytkowników, którzy poza chęcią znalezienia pracy będą mogli na co dzień obserwować zmiany zachodzące na rynku oraz uzyskać informację o zapotrzebowaniu na konkretne stanowiska.

Jobooble.pl to także przyjazne narzędzie dla pracodawcy, który ze swoją ofertą pragnie dotrzeć do tysięcy użytkowników portalu, których wciąż rosnąca liczba świadczy o pozytywnym przyjęciu projektu.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone