//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Studio Emka

Oficyna Studio EMKA istnieje i działa z powodzeniem już szesnasty rok. Literatura, która stała się specjalnością naszego Wydawnictwa, nazywana jest, najogólniej rzecz ujmując, literaturą motywacyjną. Sekretem powodzenia książek z kręgu tej literatury jest życiowa mądrość ich twórców, wielka siła argumentacji, hołdowanie wiedzy, niekłamana chęć niesienia pomocy ludziom, wreszcie klarowny, komunikatywny język. Niejednokrotnie napisane wiele lat temu, nic nie straciły na aktualności. Odmieniły życie milionów kobiet i mężczyzn, zarówno dorosłych, jak i wstępujących w dorosłe życie. Udowadniają, że budowanie własnej zamożności to też fach, który tak jak inne umiejętności, znakomicie można opanować mądrze myśląc i skutecznie działając. Wiele z tych książek zyskało niebywałą popularność, ponieważ z rzadką przenikliwością wskazują źródła naszych problemów. Uczą nas je rozumieć i rozwiązywać. Dokładnie tak, jak postąpiłby wypróbowany przyjaciel. Dziś w Polsce wyjątkowo trafiają w czas. Jesteśmy tymi wyborami i dokonaniami edytorskimi usatysfakcjonowani. Jednak to, co cieszy najbardziej, to przekonanie, że nasze książki trafiają do ludzi i są im potrzebne. Że są dla wielu z nich książkami ważnymi, lekturami „na miarę czasu”. One uczą żyć i być – w rodzinie, w gronie przyjaciół i w biznesie. Popularyzują, w sposób znakomity, wiedzę ekonomiczną. Bo EMKI ambicją było i jest wpisywanie się z naszymi publikacjami w program edukacyjny społeczeństwa polskiego, a dewizą – tworzenie i publikowanie książek stojących blisko życia i ludzi.
Literatura motywacyjna, biznesowa, wytycza główną drogę, którą konsekwentnie podążamy. Ale mamy też w swoich zasobach książki innego rodzaju.
Wydaliśmy szereg tytułów uprzystępniających wiedzę o Unii Europejskiej, naszym w niej miejscu i miejscu dla nas. Mamy w naszym dorobku ważne pozycje z literatury pięknej – tomy prozy, poezji, esejów.
Jednak te najważniejsza i najliczniejsza studioemkowa publiczność czytelnicza przychodzi ze świata biznesu. Nasze książki mają wspierać menedżerów i przedsiębiorców w działaniu. To z myślą o nich od długiego czasu nosimy się z projektem tzw. „audiobooków”.
Pierwsze kroki stawialiśmy sporo lat temu, robiąc próbę wówczas z kasetami audio (książka Napoleona Hilla „Myśl i bogać się”). Wtedy nie było jeszcze dobrego, sprzyjającego rynku takim produktom. Otwiera się on dopiero dziś, kiedy ten i ów z ludzi interesu w Polsce, z chwili na chwilę rośnie ich rzesza, przekonują się do pomysłu, w zaciszu gabinetów, we własnych domach.
Dziś wracamy do porzuconego niegdyś pomysłu.
Zaczęliśmy serią książek z Harvard Business School Press, zatytułowanej „Menedżer skuteczny”(łącznie 8 tytułów) z dołączoną płytą CD. Promujemy ją jako serię prezentującą aktualną wiedzę autorów - harwardczyków, wspierają menedżerów w doskonaleniu umiejętności kierowniczych, w sprawnym, swobodnym poruszaniu się w biznesie.
W przygotowaniu mamy wspomniane na wstępie „klasyki” literatury motywacyjnej, na których tak naprawdę zbudowaliśmy naszą firmę – mam na myśli książki Dale Carnegie, Franka Bettgera, Vincenta Peale, Anthony Robbinsa i innych jeszcze. Obok nich współcześni giganci biznesu – Jack Welch, Warren Buffett, Spencer Johnson, Steve Jobs. Ale to już będę pełne teksty nagrane na 4-6 płytach.
Przed nami teraz e-booki i z tym projektem obecnie się zmagamy.

Żywimy nadzieję, że lektury naszych książek będą Państwu sprawiały radość, że przydadzą się Wam w działalności zawodowej, że wzbogacą Was intelektualnie.

Licząc na to pozostajemy z szacunkiem i serdecznością.

Klara Molnar
właścicielka

Jacek Marciniak
redaktor naczelny

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone