//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Pracuj.pl

Grupa Pracuj jest spółką tworzącą i prowadzącą znane w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej serwisy rekrutacyjne oraz serwis edukacyjny.

Spółka jest firmą prywatną i została zarejestrowana w 2000 roku. Na początku funkcjonowała pod nazwą Communication Partners sp. z o.o. W listopadzie 2006 roku, zgodnie z założoną strategią, zmieniono nazwę firmy, która od tej pory funkcjonuje jako Grupa Pracuj sp. z o.o.

W skład Grupy Pracuj wchodzą serwisy rekrutacyjne Pracuj.pl i Jobs4.pl w Polsce oraz Rabota.ua na Ukrainie, oferujące szeroki wybór ofert pracy oraz usługi wizerunkowe dla pracodawców.

Spółka prowadzi także skierowany do specjalistów serwis edukacyjny: Edu.pracuj.pl.

Grupa Pracuj jest także pomysłodawcą i twórcą Wirtualnych Targów Pracy, które odbywają się cyklicznie od 2002 roku na stronie www.targi.pracuj.pl.

Grupa Pracuj jest też jedynym w Polsce licencjonowanym partnerem firmy MrTed, sprzedającym i wdrażającym system do zarządzania talentami TalentLink.

W obszarze działalności spółki znajduje się także wydawanie przewodników po rynku pracy, zawierających oferty zatrudnienia oraz oferty praktyk. Od 2005 roku w interaktywnej wersji on-line.

Grupa Pracuj jest członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w 70 krajach świata.

W 2007 roku Grupa Pracuj została uznana za jedenastą najszybciej rozwijającą się firmę z branży IT w Europie Środkowo-Wschodniej, a także jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm z branży IT w całej Europie.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone