//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Salesnews.pl

18 maja na naszym rynku ukazał się nowy serwis dla profesjonalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta.

SalesNews jest kolejnym projektem internetowym firmy CALnet, która aktywnie działa w branży informacyjnej już od 10 lat. Firma w swoim dorobku posiada serwisy dotyczące rynku FMCG (CALnet, BranchNews) a także serwis HRnews skierowany do specjalistów HR. Nowy serwis SalesNews tym razem zatroszczy się o edukację polskich menedżerów i specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta.

W SalesNews znajdą się porady eksperckie oraz unikalne autorskie artykuły. Na stronie www.salesnews.pl pojawią się także informacje o profesjonalnych szkoleniach i narzędziach sprzedażowych. Znajdą się tutaj także lekcje języka angielskiego dla sprzedawców, a także lista najlepszych coachów w naszym kraju. SalesNews będzie także przejrzystym i przyjaznym narzędziem, które będzie pomocne przy poszukiwaniu pracy.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone