//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// STOMOZ

Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej jest najstarszą w Polsce organizacją, która skupia menedżerów zajmujących się zarządzaniem instytucjami opieki zdrowotnej. Z naszych szeregów wywodzi się wielu ministrów, wiceministrów, urzędników urzędów centralnych i samorządowych, którzy odpowiedzialni są za organizację ochrony zdrowia w Polsce.

Współczesny STOMOZ wspiera swoim doświadczeniem i wiedzą decydentów, aktywnie uczestniczy w tworzeniu prawa, w konsultacjach z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Opiniujemy akty prawne dotyczące środowiska ochrony zdrowia, wspieramy menedżerów w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych, uczestniczymy w międzynarodowych projektach edukacyjnych. Staramy się aby STOMOZ był organizacją apolityczną, profesjonalną i stojącą na straży zarówno interesów pacjentów, systemu opieki zdrowotnej jak i menedżerów - osób którzy są odpowiedzialni w szpitalach, przychodniach i firmach medycznych za wdrażanie rozwiązań ustawowych.

www.stomoz.pl

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone