//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

Szkolenia dla firm - najpopularniejsze szkolenia otwarte

Szkolenia prawne - Certyfikowany Asystent Zarządu i Rady Nadzorczej

Certyfikowane warsztaty dla Asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej to zbiór wiedzy prawno-organizacyjnej w obsłudze organów spółki. Dwudniowe zajęcia, na których omówione zostaną m.in. orzecznictwo, metody postępowania i stosowania skutecznych rozwiązań w zakresie organizacji i wsparcia organów spółki.

Sprawdź program szkolenia >

Szkolenia Lean Management - Porsche, BMWi Factory Tour

Specjalnie przygotowane szkolenie, podczas którego można zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie stosowania koncepcji Lean Management. Kluczowym benchmarkiem rozwiązań wyznaczyliśmy fabrykę Porsche oraz BMW w Lipsku. Przedstawione rozwiązania będą obejmowały branżę Automotive, które można zaimplementować do innych branż.

Sprawdź program szkolenia>

Szkolenie menedżerskie - Turkusowe zarządzanie

Rozpoczęła się era eksperymentu z "turkusowym zarządzaniem". Firmy, które na poważnie podjęły to wyzwanie imponują dynamicznym rozwojem. To naprawdę nowa era, w której przestaje istnieć "problem nowych pokoleń".

Sprawdź program szkolenia>

Szkolenia prawne - Akademia Biura Zarządu i Rady Nadzorczej

Zaawansowane seminarium skierowane do menedżerów departamentów obsługi, organizacji, nadzoru, biur prawnych, w trakcie którego zostaną poruszone najbardziej aktualne problemy i rozwiązania dyktowane najnowszymi przepisami, orzecznictwem, dobrymi przykładami rynkowymi w zakresie usprawnień wewnętrznego funkcjonowania spółek.

Sprawdź program szkolenia>

Szkolenia prawne - Forum Biura Zarządu i Działów Prawnych

Podczas spotkania, które jednoczy środowisko ekspertów ds. procesów prawnych, zaproponujemy najnowsze, ciekawe i skuteczne rozwiązania dotyczące prawno - organizacyjnej obsługi spółki oraz lepszego zabezpieczenia interesów firmy i grupy kapitałowej.

Sprawdź program szkolenia dla menedżerów >

Szkolenie z marketingu - Szkoła Copywritingu z Pawłem Tkaczykiem

Szkolenie Copywriting prowadzone przez Pawła Tkaczyka, autora bestsellerowych książek "Zakamarki marki" (marketingowa książka roku 2011) oraz "Grywalizacja". W czasie dwudniowych, intensywnych warsztatów nauczysz się, jak pisać teksty, które intrygują, budzą zaufanie, zwiększają konwersję i nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Sprawdź program szkolenia dla menedżerów >

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone