//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

Eventy biznesowe, podróże, szkolenia za granicą? Sprawdź wyselekcjonowane wydarzenia z Langas Group, na które warto zwrócić uwagę!

Czy jest lepszy sposób na naukę i rozwój, jak obserwacja zjawisk u ich źródeł lub wchłanianie niezwykle cennej wiedzy oraz know-how prosto od ekspertów w danej dziedzinie? Eventy biznesowe, które tu prezentujemy to wyselekcjonowane wydarzenia, a przede wszystkim szkolenia za granicą, które pozwolą Ci na poszerzenie horyzontów swoich lub Twoich pracowników w najbardziej profesjonalny i zaawansowany sposób. Langas Group zabierze Was w miejsca, w których będziecie mieli możliwość poznać innowacyjne metody i rozwiązania biznesowe, produkcyjne czy też stosowane w wielu innych dziedzinach przez specjalistów, a właściwie? prawdziwych mistrzów w obrębie wybranych zagadnień. Nazwaliśmy je eventami specjalnymi, bo są dla nas szczególnie ważne. Kierujemy je do najbardziej ambitnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w niezwykle rozwojowy sposób - poprzez podróże i doświadczenia, jakich nie da się pozyskać w żadnym centrum konferencyjnym czy szkoleniowym. Poznaj mentorów, przewodników i liderów innowacji i pozyskaj od nich wiedzę, która może wprowadzić prawdziwą rewolucję nie tylko w Twojej firmie, ale także w całej Twojej karierze zawodowej, czy nawet w życiu osobistym.

Szkolenia za granicą i wizyty w fabrykach czy przedsiębiorstwach, które rozwiną Twoje horyzonty

Oferujemy kompleksowo zaprojektowane szkolenia za granicą, które zachwycą profesjonalizmem nawet najbardziej wymagających. Programy naszych wyjazdów szkoleniowych dla firm zostały stworzone w taki sposób, aby pozowolić wycisnąć z podróży maksimum możliwości we wszystkich obszarach - wiedzy, praktyki, kontaktów towarzyskich i biznesowych, rozowju osobistego i mentoringu. Nasze propozycje eventów biznesowych i szkoleń zagranicznych dadzą Ci niepowtarzalną szansę odwiedzenia najsłynniejszych firm i zobaczenia "od zaplecza" w jaki sposób funkcjonują. Dowiesz się i sprawdzisz na własnej skórze, skąd bierze się ich ekstremalny sukces, a także wysłuchasz cennych porad, dzięki którym będziesz mógł wprowadzić wybrane zmiany w Twojej firmie lub Twoich działaniach. Dzięki tym wyjazdom sprawdzisz, jak działają globalne rynki i dokąd podążają myśli najlepszych menadżerów świata. Nasze szkolenia za granicą to najbardziej efektywne na rynku doświadczenia między innymi dla kadry menedżerskiej - angażujące, motywujące, inspirujące, a także podnoszące standardy pracy lidera i menedżera na każdym etapie.

Wyjazdy szkoleniowe dla firm - świat stoi przed nami otworem

Sprawdź aktualną ofertę naszych wyjazdów szkoleniowych dla firm, konferencji czy też forum specjalistów i spotkaj się z ludźmi, od których możesz nauczyć się naprawdę wiele. Gwarantujemy satysfakcję i zwrot z inwestycji, który szybko zauważysz w Twoim przedsiębiorstwie, jeśli aktywnie wykorzystasz pozyskaną podczas podróży czy konferencji wiedzę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prawdziwego przełomu w Twojej karierze, czy też po prostu pragniesz zdobyć nowe doświadczenia, nasze eventy biznesowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i będą najlepszą inwestycją w rozwój osobisty, na jaką możesz się zdecydować.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone