//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

"Biznes jest jak jazda na rowerze. Nie można utrzymać równowagi, kiedy stoi się w miejscu."

Eksperci Langas Group codziennie wspierają naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem, współnie budują rozwiązania, które tworzą świat osobistych i organizacyjnych korzyści.

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W OBSZARACH

 • Przywództwo
 • Strategia
 • Fuzje i przejęcia
 • Wykupy spółek
 • Prawo
 • Finanse
 • Sprzedaż
 • Fundusze europejskie
 • HR
 • Zarządzanie projektami
 • Optymalizacja procesów produkcyjnych
 • Marketing

Jeżeli szukają Państwo doradcy, prosimy o kontakt telefoniczny

(22) 696 80 20 lub e-mail doradztwo@langas.pl.
 

"To nasze podejście do życia determinuje podejście życia  w stosunku do nas."
Earl Nightingale

Doradztwo biznesowe - bądź o krok przed innymi

Żyjemy w czasach, gdzie stale podejmowane wyzwania muszą odnaleźć się w zmiennym otoczeniu. Efektywne oraz skuteczne rozwiązania powinny być zatem nie tylko wystarczające dla osiągnięcia zakładanych celów ale również pozostawiać konkurencję daleko w tyle. Każda organizacja może w pełni wykorzystywać posiadany potencjał wewnętrzny, jednak nie zawsze się kończy się to sukcesem. Doradztwo biznesowe, będzie zatem punktem zwrotnym, który naprowadzi nas na odpowiednie tory działania. Redukcja zagrożeń oraz sprawne rozwiązywanie pojawiających się problemów często wykracza poza podstawowy zakres kompetencji organizacji. Doradztwo dla firm to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które chce jak najlepiej sprostać wymaganiom oraz oczekiwaniom swoich klientów.

Wybierz nowoczesne doradztwo dla firm

Modele biznesowe wsparte technologią to przyszłość, która już teraz powinna znaleźć swoje zastosowanie w na poszczególnych szczeblach firmy. Dlatego tak ważna jest ocena stanu obecnego działalności. Analiza jej słabych i mocnych stron, oraz szans i zagrożeń dla podejmowanych działań. Doradztwo dla firm nie daje gotowych rozwiązań, ale uczy jak umiejętnie dostrzegać pojawiające się problemy i skutecznie im zapobiegać. Dzięki pomocy oraz ogromnemu doświadczeniu profesjonalistów, dowiesz się jak zdefiniować kluczowe przedsięwzięcia rozwojowe na poszczególnych obszarach funkcjonowania firmy. Doradztwo strategiczne pomoże Ci dodatkowo wyznaczyć mierzalne cele i w odpowiedni sposób realizować strategię. Dowiesz się jak dokładnie prognozować wyniki finansowe oraz oceniać efektywność podejmowanych działań pod kątem ekonomicznym.

Doradztwo strategiczne na różnych obszarach - wspieramy Twoją firmę

W Langas Group Wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem, bo wiemy jak trudno jest budować stabilną firmę, która przynosi korzyści na wszystkich etapach działalności. Wybierając doradztwo strategiczne nie tylko uzyskasz obiektywne spojrzenie na obecną sytuację ale dodatkowo przygotujesz rozwojowe założenia. Dowiesz się w jaki sposób budować lojalność oraz zaangażowanie wśród pracowników. Tylko dbając o kulturę odpowiedzialności wśród swoich partnerów, zbudujesz stabilne fundamenty, dzięki którym Twoja firma zyska uznanie oraz zaufanie klientów. Doradztwo biznesowe to propozycja, dzięki której dowiesz się jak tworzyć nowe obszary aktywności, podporządkować je spójnej wizji rozwoju organizacji oraz zbudować wspólną tożsamość pracowników skupionych wokół jednego celu. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań i dostrzegasz konieczne kierunki zmian w swojej firmie, eksperci Langas Group pomogą wdrożyć zmiany szyte na miarę biznesu XXI wieku.
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 355 24 08
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2018 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone