Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

 

Menedżerskie

nowosć

Kreatywność i inteligencja twórcza Lidera

wg Wojciecha Eichelbergera

09-10.06.2016
Warszawa, Hotel Hilton****, ul. Grzybowska 63, Meetingroom 9

Korzyści:"Zapraszamy Państwa na intensywne szkolenie, poświęcone kreatywności i inteligencji twórczej Liderów/menedżerów. To ekspercki warsztat o zaawansowanej wiedzy psychologicznej, będący wparciem w obszarze kluczowych kompetencji przywódczych. To warsztat o niestandardowym i niespotykanym dotąd na polskim rynku podejściu do własnej twórczości, a tym samym wysokiego poziomu satysfakcji."

Dla liderów/menedżerów którzy chcą:

 • Dowiedzieć się, jak rozpocząć proces rozwoju inteligencji twórczej i kreatywnego podejścia do życia i biznesu,
 • Rozpoznać własne "wąskie gardła" w rozwoju potencjału twórczego,
 • Brać odpowiedzialność za podejmowanie wyzwań i nakreślać ramy podejścia zespołu do trudnych sytuacji, wyzwalające potencjał twórczy,
 • Zwiększyć własny potencjał do generowania twórczych rozwiązań w biznesie i wspierać współpracowników w tym aspekcie.

Te dwudniowe, intensywne warsztaty przeniosą Cię w świat wiedzy dla nielicznych, poprowadzą Cię drogą do życiowej i zawodowej satysfakcji.

Pamiętaj, że inwestując swój czas i pieniądze w szkolenia organizowane przez Langas Group możesz zawsze spodziewać się zwrotu z inwestycji! Stawiamy na Twoje maksymalne zadowolenie!

Magdalena Kaczmarczyk
Kierownik Działu Projektów
m.kaczmarczyk@langas.pl

Program:

"Z badań wynika, iż najbardziej produktywne i szczęśliwe okresy w życiu Liderów są związane z budowaniem, tworzeniem, byciem kreatywnym i innowacyjnym."

Twórczość do tej pory nie trafiała na listę najbardziej pożądanych cech Lidera i menedżera. Dzisiejsze czasy "wołają" o kreatywność i innowacje w zarządzaniu. To droga, której wynikową jest uzyskanie odpowiedź na pytania: czego tak naprawdę potrzebuje mój klient, a w związku z tym, jaką ewolucję może przejść model biznesowy, działania operacyjne i jak może rozwijać się produkt/usługa.

Nowy nurt w psychologii człowieka wywraca do góry nogami piramidę potrzeb Maslowa i mówi otwarcie, że najważniejszą i całkowicie naturalną potrzebą człowieka jest tworzenie.

Wraz z rozwojem cywilizacji zmienia się świadomość biznesowa, a często, to, co postrzegamy jako spektakularne sukcesy, twardo rozpisanej strategii, jest wynikową wysokiej świadomości i inteligencji twórczej liderów, którzy za tym stoją.

Zapraszamy na spotkanie, które otwiera strefę nowych możliwości, jakie daje nasza inteligencja twórcza i kreatywne podejście do biznesu.

 • To warsztat leżący na pograniczu psychologii, filozofii, sztuki…
 • To warsztat, w którym wyruszasz w świat, w którym odkrywasz … integrujesz … oddychasz … czujesz … i żyjesz…
 • To praca nad nawykami myślowymi, akceptacją osobowości lidera i autoświadmością
 • To zbiór metod pracy z własną świadomością, z własnym ja, dających niestandardowe efekty
 • To droga do naszej naturalnej, wrodzonej twórczości, która powinna nam towarzyszyć wszędzie

CO MOŻESZ DOSTAĆ DECYDUJĄC SIĘ NA TO SPOTKANIE?

1. Osobisty aspekt rozwoju twórczego potencjału
2. Poszukiwanie rozwiązań biznesowych
3. 8 komponentów kreatywności - warunki do rozwoju inteligencji twórczej
4. Satysfakcja i poczucia zwiększenia jakości wykonywanej pracy
5. Kreatywność - nowa wartość, nowej gospodarki
6. Nowe fundamenty pracy Lidera/menedżera - wartości, systemy przekonania, sposób myślenia, postrzegania rzeczywistości.
7. Inteligencja twórcza w zarządzaniu - kiedy korzystamy z niej w pełni
8. Równowaga: pasja, zysk i osiągnięcia

Nadeszła era, gdzie tradycyjna definicja „lidera” przestaje być aktualna, gdzie postrzeganie lidera przez pryzmat charyzmy i standardowej wiedzy to za mało. Zapraszamy Cię na warsztaty, na których rodzi się nowa jakość myślenia, odsłaniasz drogę do swojej prawdziwej kreatywności i inteligencji twórczej.

Metody:

FILOZOFIA WARSZTATU

Warsztat opiera się na założeniu, iż patrzymy na świat przez pryzmat wpojonych struktur myślowych, nawyków odczuwania, które odgradzają nas od naturalnego postrzegania rzeczywistości i korzystania z twórczego potencjału. Tutaj potrzebna jest uważność, taka, która wymaga akceptacji i odwagi, gdyż jej istotnym składnikiem jest pełna autoświadomość, gdyż rozwiązanie zawsze znajduje się w nas.

Opinie uczestników szkoleń menedżerskich

„Szkolenie bardzo inspirujące” Magdalena Poniatowicz, Dyrektor HR, Inteligo
„Bardzo kształcące, inspirujące, motywujące do działania PRZYJDŹ I WEŹ!” Magdalena Żurawska, Kierownik Oddziału, Przedsiębiorstwo Handlowe Arko
„... niesamowity przykład na prawdziwe przywództwo. Doświadczenie, siła, trafność przekazu jest niewiarygodna.” Patrycja Dębska, Dyrektor Departamentu Obsługii Klienta, Axa Polska
„Profesjonalizm, niekonwencjonalne metody zarządzania” Katarzyna Gutowska, Europlastik Sp. z o.o.
"To doskonałe forum jest autentyczne, inspirujące, w wyborowym towarzystwie." Magdalena Dominiak
"Mimo iż przewodzę od lat, dopiero teraz rozpoczęłam robić to świadomie, rozpoczęłam swój krąg przywództwa, jestem pod wrażeniem mocy kobiet." Monika Sikorski, CEO, Titmouse Studio Ltd.
„Dziękuję, pierwszy raz żałowałam, że zajęcia się kończą” Marta Grotowska,
PRO-SAN Sp. z o.o.

Eksperci:

Wojciech Eichelberger

 • Psycholog, psychoterapeuta i coach. W swojej pracy odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka. Swoim myśleniem, sposobem działania i formą przekazu wyprzedza współczesnych mu „expertów” biznesu i psychologów. Stypendysta Instytutu Psychoterapii Gestalt w Los Angeles i Zen Center of Rochester.
 • Autor i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości, wiele spośród nich trafiło na listy bestsellerów i uzyskało wysokie nakłady.
 • Współtwórca programów telewizyjnych, popularyzujących wiedzę i refleksję z obszaru psychologii egzystencjonalenej. Publikuje wywiady, felietony i eseje m.in. w „Gazecie Wyborczej”, "Zwierciadle”, „Charakterach”, „Wysokich Obcasach”, „Polityce”, „Więzi”, „Życiu Duchowym”, „Pulsie Biznesu”. Swoją pracą daje wyraz fascynacji holistycznemu podejściu, które jest istotnym elementem jego życia.

Cena:

zgłoszenie do 25.05.2016 - 2 970 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 26.05.2016 - 3 570 PLN + 23% VAT

Informacje dodatkowe:

CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat
 • obiad
 • poczęstunek podczas przerw
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Piękna 11/6, 00-549 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 826 85 05
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2015 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone