Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

Marzec 2018
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

HR - Tech Poland 2018

Cyfrowa i mobilna rewolucja HR. Jak wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne wspomagające rozwój ludzi w Twojej organizacji?

więcej

26-27.03.2018
Warszawa

do 28.02.2018 - 1 870 PLN + 23% VAT
od 01.03.2018 - 2 170 PLN + 23% VAT

Kwiecień 2018
// Data / Miejsce
// Cena
Nowość

Ochrona danych osobowych dla HR - nowe przepisy

Zabezpieczenia danych - legalność przetwarzania - dane pracowników i kandydatów - prawa i sankcje - przekazywanie danych różnym podmiotom - dokumentacja

więcej

17.04.2018
Warszawa

do 03.04.2018 - 970 PLN + 23% VAT
od 04.04.2018 - 1270 PLN + 23% VAT

24-25.04.2018
Warszawa

do 09.04.2018 - 1 670 PLN + 23% VAT
od 10.04.2018 - 1 970 PLN + 23% VAT

WYSZUKIWANIE

Pokaż propozycje spełniające następujące kryteria. Jeżeli nie zaznaczysz żadnych kryteriów i klikniesz ZNAJDŹ to pokazane zostaną wszystkie szkolenia oraz eventy.

Data:
dd/mm/rrrr
dd/mm/rrrr
Kategorie:
Miasta:

Szkolenia - HR w pigułce dla wszystkich zainteresowanych

W każdym aspekcie naszego życia spotykamy się z zagadnieniami dotyczącymi HR. Prawo odnosi się do wszystkich obywateli, a jego zasady są spisane w: Konstytucji, ustawach, ratyfikowanych umowach międzynarodowych, rozporządzeniach oraz aktach prawa miejscowego. Poza tym, obok prawa powszechnie obowiązującego, wyróżnia się źródła prawa wewnętrznie obowiązującego i są nimi uchwały i zarządzenia. Jak widać, obywatele danego państwa muszą stosować się do niezliczonej ilości zasad, które dla wielu ludzi są niezrozumiałe, nieczytelne oraz mało przystępne. Decydując się na prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej lub zatrudniając się w firmie (niezależnie od branży i stanowiska), dana osoba musi mieć świadomość systemu prawnego i zasad obowiązujących na terenie danego kraju. Można wymienić wiele ważnych aspektów prawnych, powiązanych z prowadzeniem firm, które warto jest szczegółowo poznać. Są to m.in.: sprzedaż towarów/usług i jej regulacja w kodeksie cywilnym; prawo pracy odnoszące się do kadry zarządzającej; reklamacje w procesie sprzedaży, windykacja należności czy ochrona danych osobowych. Jak widać, jest wiele zagadnień powiązanych z tym tematem, które mogą Państwo poznać wybierając nasze szkolenia. Prawo jest kwestią niemal najważniejszą w celu odpowiedniego prowadzania działalności gospodarczej, dlatego nieustanne doszkalanie siebie oraz swoich pracowników jest obecnie niezbędne.

Szkolenia z prawa - nasza szeroka oferta

Mając na uwadze to, że zagadnień powiązanych z prawem jest bardzo dużo, w swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kursów, dotyczących różnych tematów. Ta różnorodność jest spowodowana dużą dynamiką w dziedzinie jaką jest prawo, ponieważ stale rozwijające się branże warunkują nieustanne zmiany bądź ulepszenia prawa. Jeśli chcą Państwo zagłębić się w świat przepisów, procedur, zasad prawnych i innych ważnych aspektów powiązanych z prowadzeniem działalności, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką są szkolenia z prawa. W zależności od potrzeb, nasze szkolenia prawne dotyczą zarówno podstawowych zagadnień, jak i bardziej rozbudowanych kwestii, tak aby każda osoba korzystająca z naszej oferty, była usatysfakcjonowana i zakończyła kurs z odpowiednią i kompleksową wiedzą. Szkolenia z prawa dostępne na stronie Langas, obejmują różny zakres tematyczny. Na naszej stronie znajdą Państwo m.in. szkolenie dotyczące: umów i kontraktów handlowych, czyli jak w poprawny sposób konstruować umowy, jakie wprowadzać klauzule oraz jak optymalizować ryzyko; szkolenia z zakresu nowych przepisów, na których przedstawiane są najnowsze nowelizacje prawne. Inne szkolenia prawne dotyczą np.: archiwizacji dokumentów, na których poruszane są tematy związane z dbałością o bezpieczeństwo i ochronę dokumentacji oraz z ich przetwarzaniem i przechowywaniem; szkolenie dotyczące Kodeksu Spółek Handlowych i Kodeksu Cywilnego, które jest kompendium wiedzy zawartej w KSH i KC, wraz z nowelizacjami. Ponadto, polecamy szkolenia z zakresu Ochrony Danych Osobowych, które są opracowywane na podstawie najświeższych rozporządzeń oraz ustaw, tak aby były dostosowane do realnych warunków rynkowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznawania się z naszą ofertą szkoleń oraz do przeanalizowania opisów interesujących Państwa kursów.

Szkolenia prawne - dla kogo?

Ważne jest, aby osoby zajmujące się prowadzeniem działalności gospodarczej oraz takie, które pracują w firmach, stale poszerzały swoją wiedzę z zakresu prawa. Z tego powodu, tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie szkolenia. Prawo w Polsce (oraz międzynarodowe) stale ewaluuje. Dlatego na szkolenia z prawa zapraszamy przede wszystkim: członków Zarządu i Rady Nadzorczej, kierowników Biura Zarządu, sekretarzy Zarządu i Rady Nadzorczej, asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej, osoby wspierające prawne działania organów spółek. Ponadto, zapraszamy: radców prawnych, menedżerów, specjalistów ds. umów, kierowników i specjalistów ds. prawnych, dyrektorów ds. handlowych, kierowników projektów oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę i umiejętności z zakresu prawa. Szkolenia prawne organizowane przez Langas Group to niepowtarzalna okazja do spotkania się z doświadczonymi praktykami, którzy w profesjonalny i zrozumiały sposób wytłumaczą każde nurtujące Państwa zagadnienie. Serdecznie zapraszamy.
Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Piękna 11/6, 00-549 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 826 85 05
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2015 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone