//

Langas Group inspired to grow

Newsletter

Facebook

// Tomczak i Partnerzy - Spółka Adwokacka

Od początku istnienia Kancelarii chodziło nam o stworzenie firmy nie tylko intelektualnie i zawodowo bardzo dobrej, eksperckiej, lecz również inteligentnej i przyjaznej. Takiej, w której dobrze czują się zarówno nasi Klienci, jak i pracownicy. Takiej, która odróżnia sprawy ważne od nieważnych, naprawdę istotne od drugorzędnych. Firmy zrozumiałej i otwartej, jednocześnie pozbawionej owej uciążliwej pozy przybieranej przez tak wiele firm prawniczych.

Tak wytyczonych celów nie osiąga się nigdy, lecz do celów tych się dąży i w te cele się wierzy. My dążymy do nich i wierzymy w nie, by tak rzec, coraz bardziej.

Z upływem czasu, przekonaliśmy się bowiem, że nasza indywidualna wizja prowadzenia firmy prawniczej jest akceptowana coraz powszechniej, a nasza nienarzucająca się, lecz wyraźna i oczywista odmienność częściej jest zaletą, a nie wadą.
W kwestii konkretów:

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną działalności gospodarczej.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w trzech zakresach przedmiotowych, którym odpowiada podział na:

•Dział Finansowania Korporacji
•Dział Nieruchomości i Inwestycji
•Sekcja Prawa Sportowego

Największą część naszej praktyki zajmują dwa rodzaje zleceń. Pierwsze to duże operacje gospodarcze: połączenia, przejęcia, restrukturyzacje, upadłości, emisje giełdowe. Drugie to bieżąca obsługa firm. Naszym zdaniem, kto nie robi tych drugich, ten może mieć trudności ze robieniem tych pierwszych.

Zaufali nam

Kontakt

Langas Group
ul. Piękna 11/6, 00-549 Warszawa
tel: + 48 (22) 696 80 20 | fax: + 48 (22) 826 85 05
e-mail: langas@langas.pl | NIP: 532-159-55-77

Dojazd

Obsługiwane płatności


szkolenia dla firm / szkolenia warszawa / szkolenia dla firm warszawa / szkolenia menedżerskie / szkolenia sprzedażowe / szkolenia finanse / szkolenia logistyka / szkolenia prawo / szkolenia przywództwo / szkolenia biznesowe / szkolenia compliance

Developed by OS3 multimedia

© 1997-2015 Langas Group Wszystkie prawa zastrzeżone